Z kim Maciej Kurzajewski poprowadzi „Czar par”? Znamy nazwisko drugiej gwiazdy! Widzowie nie oderwą od niej wzroku!

Maciej Kurzajewski - czar par

Czar Par po latach wraca na ekrany telewizorów. Program poprowadzi Maciej Kurzajewski. Wiadomo, kto będzie mu towarzyszyć. Zobacz, kim jest jego piękna koleżanka. 

Czar Par po 23 latach nieobecności, powróci na ekrany telewizorów. Legendarny program, który przed laty prowadzili Krzysztof Ibisz i zmarła niedawno Hanna Dunowska, w nowej odsłonie oglądać będzie można już od 20 września w TVP 2. Kultowe widowisko poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Wiadomo, że mężczyzna nie będzie jedynym prowadzącym. Towarzyszyć mu będzie piękna kobieta. Władze Telewizji Polskiej podobno w tej kwestii miały trudny wybór. Początkowo w tej roli widziały Marcelinę Zawadzką, później Idę Nowakowską.

Ostatecznie jednak wybór padł na inną piękność, która dobrze znana jest widzom TVP. To ona współprowadzi jeden z popularniejszych programów w telewizji publicznej – Koło Fortuny. Jak informują Wirtualne media, będzie to Izabella Krzan:

Gospodarzami „Czaru par” będą Maciej Kurzajewski oraz Izabella Krzan. Krzan, to była siatkarka i współprowadząca program „Koło Fortuny”. Jest też Miss Polonia 2016 – czytamy na portalu.

Programowy duet po raz pierwszy obejrzeć będzie można już 20 września o godzinie 20:45. Czar par emitowany będzie bowiem tuż po Barwach szczęścia

Czar par – na czym polega?

Czar par, to polski teleturniej, który polega na trwającej przez cały rok rywalizacji kilkudziesięciu par wybranych w konkursie spośród tysięcy kandydatów. Do finału przechodziło osiem lub sześć par. Drużyny składają się z dwóch osób, które są małżeństwem lub narzeczonymi.

Przed laty wyemitowano trzy edycje. We wrześniu 2019 roku zostanie wyemitowana czwarta. Wiadomo, że składać się będzie z 12 odcinków. Co się wydarzy? Zobaczymy wkrótce.

 

 

Zobacz: TVP ogłosiło nazwisko prowadzącego „Czar par”! To nie Antek Królikowski został następcą Krzysztofa Ibisza!

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni

Zobacz: Afera pedofilska w jednym z najpopularniejszych programów dziecięcych TVP. Dziennikarz śledczy ujawnił przerażające szczegóły


Izabella Krzan z mamą – Dzień Matki 2019

Izabella Krzan z mamą – Dzień Matki 2019

Izabella Krzan – pokaz Zaquad, maj 2019

Izabella Krzan – pokaz Zaquad, maj 2019

Izabella Krzan – TeleKamery 2019

Izabella Krzan – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×