Szukaj

Cristiano Ronaldo zaskoczył na IG. Tylko gwiazda jego formatu może pozwolić sobie na takie zdjęcie profilowe

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zawsze podkreśla, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Piłkarz na swoim Instagramie zamieszcza całą masę ujęć, na których możemy podziwiać jego ukochaną oraz dzieci. Teraz jednak zaskoczył fanów nowym zdjęciem profilowym.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych i najbardziej utytułowanych futbolistów na świecie. Profesjonalną grę rozpoczął od występów z klubem Manchaster United. Kiedy skończył 18 lat zadebiutował również w seniorskiej reprezentacji Portugalii. Dzisiaj jest kapitanem drużyny narodowej a na swoim koncie ma już 154 występy i 85 bramek, co czyni go najlepszym strzelcem w historii kraju. To, ile bramek strzelił w klubowych barwach naprawdę trudno zliczyć. Dzięki swojemu wielkiemu talentowi piłkarz od samego początku kariery cieszy się ogromną sympatią fanów.

Nazwisko Ronaldo jest znane na całym świecie. Za swoje sportowe wyczyny jest wielokrotnie nagradzany najbardziej prestiżowymi trofeami sportowymi. Już kilkukrotnie został zdobywcą Złotej Piłki. Regularnie dzierży też tytuł króla strzelców, oraz najlepszego zawodnika w najróżniejszych klasyfikacjach. Tak samo ważna jak sport jest dla niego również sfera prywatna. Wiele osób podziwia Cristiano nie tylko za jego talent, ale także za to, że robiąc wielką karierę, potrafił stworzyć wspaniałą rodzinę.

Cristiano Ronaldo zmienił zdjęcie profilowe

Gwiazda futbolu jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn – Cristiano Junior, urodził się w 2010 roku. Później na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva, które w tym roku skończą 3 lata. Pod koniec 2017 urodziła się jego kolejna córka – Alana Martina.

Najstarszego syna piłkarza urodziła wynajęta surogatka. Chłopiec przyszedł na świat się 17 czerwca 2010 w Stanach Zjednoczonych i zgodnie z umową, tożsamość jego matki nigdy nie zostanie ujawniona. W podobny sposób przyszyły na świat trzyletnie bliźniaki, a jedynie najmłodsza córka piłkarza jest również biologicznym dzieckiem jego partnerki.

Piłkarz zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niego największą wartością. Widać to zwłaszcza po jego profilu społecznościowym, który stał się niemal rodzinnym albumem zdjęć, wypełnionym uroczymi kadrami. Tym razem jednak piłkarz zdecydował się też na zmianę zdjęcia profilowego. Nie pojawiło się tam jego nowe selfie, a fotografia z najważniejszymi osobami w jego życiu. Na pięknym ujęciu możemy zobaczyć jego partnerkę Georginę, oraz czwórkę dzieci piłkarza. Razem z nimi do zdjęcia zapozował też uroczy kocur.

To chyba najsłodsze co Cristiano mógł zrobić.


Cristiano Ronaldo zmienił zdjęcie profilowe

Cristiano Ronaldo zmienił zdjęcie profilowe

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi w prywatnym samolocie

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi w prywatnym samolocie

Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×