Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ciężarna Georgina Rodriguez będzie zrozpaczona! Jej ukochany Cristiano Ronaldo nie upilnował rozporka i ZDRADZIŁ ją z 21-letnią gwiazdką?!

Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez?


Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez?

Cristiano Ronaldo zdarzało się już wcześniej podejmować moralnie niezwykle śliskie decyzje, ale jeśli rewelacje rozpowszechniane w mediach przez młodziutką, portugalską gwiazdkę są prawdziwe, to piłkarz naprawdę przekroczył granice dobrego smaku.

Nie jest żadną tajemnicą, że przepiękna dziewczyna Ronaldo, Georgina Rodriguez spodziewa się dziecka. Para już niedługo zostanie rodzicami wspólnego maleństwa – Cristiano ma już trójkę dzieci, w tym bliźnięta, które przyszły na świat w tym roku – i podobno myśli o ślubie. Wszystko może jednak wskazywać na to, że Ronaldo wcale nie zamierza się ustatkować, a Georgina nie powinna przesadnie liczyć na wesele do samego rana. Portugalska celebrytka, Natacha Sofia, zrzuciła prawdziwą bombę na media twierdząc, że ona i Ronaldo „uprawiali seks całą noc”.

Pewnego dnia dostałam zaskakującą wiadomość na Instagramie od Cristiano. Później rozmawialiśmy kilka razy na czacie. To były pikantne rozmowy. – twierdzi dziewczyna na łamach TV Guia

Ronaldo, który szybko przechodzi od słów do czynów, zaprosił gwiazdkę do hotelu i tam ponoć uprawiał z nią seks. Po wszystkim wręczył swojej, na co wskazuje jego zachowanie, jednorazowej przygodzie 300 euro na taksówkę i więcej się nie odezwał.

Myślicie, że to prawda, czy Sofia wykorzystuje hollywoodzką seks-aferę dla swoich pięciu minut międzynarodowej sławy?

Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem świata 2017! Na galę zabrał syna i swoją ciężarną partnerkę!

Rodzinna sielanka Cristiano Ronaldo! Georgina Rodriguez dumnie eksponuje ciążowe krągłości

Robert Lewandowski podpadł Cristiano Ronaldo! Polak trafił na czarną listę piłkarza!

Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×