Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez szaleją z dziećmi na basenie! Eva i Mateo to wykapany tata!

Cristiano Ronaldo z rodziną w basenie

Cristiano Ronaldo z rodziną w basenie

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi na basenie

Cristiano Ronaldo uznawany jest nie tylko za jednego z najlepszych piłkarzy swoich czasów, ale również za niezłego podrywacza. Ostatnimi czasy sportowiec przewrócił swoje dotychczasowe życie do góry nogami i wygląda na to, że u boku Georginy Rodriguez nareszcie się ustatkował. Piękna ukochana wprowadziła do jego życia harmonię, której potrzebował, a ich rodzina rozrosła się w zaskakującym tempie!

Zobacz: Cristiano Ronaldo pochwalił się czwartym dzieckiem! Znamy imię i płeć!

Jak wiadomo, 29 czerwca 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta, Mateo i Eva, które urodziła anonimowa surogatka – choć wieść o tym, że Ronaldo spodziewa się kolejnego potomstwa zaskoczyła, fani przyjęli ją z radością i niecierpliwie wyczekiwali pierwszych zdjęć maluchów. Dużo większym szokiem była wiadomość, że partnerka Cristiano spodziewa się dziecka – 12 listopada 2017 roku na świecie pojawiła się Alana Martina, a piłkarz oficjalnie po raz czwarty został ojcem. Najstarszą pociechą piłkarza jest syn, Cristiano Ronaldo Junior, który w ciągu zaledwie paru miesięcy dorobił się aż dwóch sióstr i młodszego braciszka.

Kiedy świat zajęty jest spekulowaniem na temat ślubu i wesela pary, o którym wciąż nic nie wiadomo, Ronaldo i Georgina chętnie chwalą się piękną rodziną i dzielą uroczymi zdjęciami w social mediach – tym razem pokazali zdjęcie z leniwego popołudnia w gronie najbliższych. Cristiano i jego piękna partnerka w basenie w towarzystwie bliźniąt, które rosną jak na drożdżach i robią zabawne miny do obiektywu.

Fani byli zachwyceni i nic dziwnego. To naprawdę piękny obrazek!

Zobacz: Fenomenalne zdjęcie! Cristiano Ronaldo i śliczna Georgina Rodriguez pozują z całą wesołą gromadką swoich “słodziaczków”! Widok rozbrajający!

Zobacz: Cristiano Ronaldo ponownie zaszalał i zostanie ojcem?! Jego ostatnie zdjęcie z seksowną Georginą wywołało liczne spekulacje!

Zobacz: Młodziutka partnerka Cristiano Ronaldo pochwaliła się zdjęciami z hucznych urodzin!

 

 


Cristiano Ronaldo z rodziną w basenie

Cristiano Ronaldo z rodziną w basenie

Cristiano Ronaldo z dziewczyną Georginą Rodriguez w Hiszpanii

Cristiano Ronaldo z dziewczyną Georginą Rodriguez w Hiszpanii

Cristiano Ronaldo został ojcem

Cristiano Ronaldo został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×