Euro 2020: Cristiano Ronaldo w centrum zamieszania na konferencji prasowej. Najpierw reklamował Coca-Colę, a teraz? Można się zdziwić

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Euro 2020: Cristiano Ronaldo narobił zamieszania na konferencji prasowej przed meczem z Węgrami. Wszystko przez butelki z Coca-Colą stojące na stoliku. Co zrobił?

Nie ma wątpliwości, że Cristiano Ronaldo jest jedną z największych gwiazd Euro 2020. Kiedy na murawę wybiega reprezentacja Portugalii, to właśnie na nim skupiają się wszystkie spojrzenia. To też on był w centrum uwagi na konferencji prasowej, która miała miejsce przed meczem jego reprezentacji z Węgrami, którym rozpoczynają mistrzostwa we wtorek 15 czerwca.

Jakież było zdziwienie zebranych, kiedy słynny sportowiec w dosyć gwałtowny sposób zareagował na butelki z Coca-Colą, które stały tuż przed nim… Jak się zachował i dlaczego narobił zamieszania na spotkaniu z prasą?

Euro 2020: Cristiano Ronaldo narobił zamieszania na konferencji prasowej. Dlaczego?

Cristiano Ronaldo jest w świetnej formie mimo upływających lat. 34-letni Portugalczyk zdradził, co trzeba zrobić, jeśli chce się być najlepszym – trzeba pamięć o dyscyplinie również poza boiskiem.

Wszystko stanowi proces, a piłka nożna to może 30 proc. Wszystko inne jest równie ważne. Dieta, trening, relaks. Znam swoje ciało w 100 proc. Są inni sportowcy, którzy tego nie wiedzą. Jeśli chcesz utrzymywać najwyższy poziom, musisz robić wszystko dobrze – mówił.

Według Portugalczyka istotne jest to, by dbać o siebie kompleksowo i uczyć się od najlepszych.

Ważne jest, by uczyć się od tych, którzy mogą ci pomóc w obszarach, na których się nie znasz. Staram się uczyć od ludzi, którzy są wokół mnie – wyznał.

Wszyscy wiedzą, że Ronaldo prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, który stara się przekazać także swoim dzieciom. Niemały kłopot ma z synem:

Czas pokaże, czy mój syn zostanie znakomitym zawodnikiem, w tym momencie nim nie jest. Pije Coca-Colę i je frytki. Wie, że tego nie lubię, ale wciąż to robi – zdradził w jedym z wywiadów.

Nic więc dziwnego, że starający się wprowadzać w swoim domu zdrowe nawyki piłkarz, dosyć gwałtownie zareagował, kiedy na konferencji przed meczem z Węgrami, zobaczył dwie butelki Coca-Coli postawione na stoliku przed nim. Przestawił je, pokazał butelkę z wodą i powiedział:

Pij wodę, nie Coca-Colę.

Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że sam kilka lat temu ten słodki napój gazowany reklamował. Jest jeszcze jedno, Coca-Cola jest jednym z oficjalnych sponsorów Euro 2020…

Poniżej przypominamy wspomnianą już reklamę z Ronaldo w roli głównej.


Cristiano Ronaldo bojkotuje Coca-Colę - Euro 2020

Cristiano Ronaldo bojkotuje Coca-Colę - Euro 2020

Ronaldo - woda
Łysy Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Łysy Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×