Cristiano Ronaldo zaskoczył metamorfozą. Jest nowa fryzura, ale uwagę przykuwa detal na twarzy. Pasuje mu?

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zmienił swój wizerunek. Jakim zdjęciem zaskoczył swoich kibiców jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata?

Nie ma wątpliwości, że Cristiano Ronaldo jest jedną z największych gwiazd współczesnej piłki nożnej. Kiedy na murawę wybiega reprezentacja Portugalii, to właśnie na nim skupiają się wszystkie spojrzenia.

CR7 nie przestaje zachwycać kibiców piłki nożnej swoimi umiejętnościami na boisku. Najsłynniejszy Portugalczyk w historii futbolu, to wybitna postać w dziejach tej dyscypliny sportu – nie bez powodu jest jednym z najlepiej zarabiających i najbardziej popularnych zawodników w ostatnich latach. Kibiców interesuje nie tylko jego kariera, ale też życie prywatne, co skrzętnie wykorzystują światowe media. Profil sportowca na Instagramie obserwuje blisko 400 milionów internautów! Jakie było ich zdziwienie, kiedy Ronaldo pokazał swój nowy wizerunek.

Jak zmienił się Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo oprócz sportowej kariery układa sobie też życie osobiste. Georginę Rodriguez spotkał ją podczas zakupów w ekskluzywnym butiku, a kobieta szybko wpadła mu w oko. Narodziło się między nimi uczucie i zbudowali szczęśliwą rodzinę. Wychowują razem czworo dzieci.

Obecnie Georgina i Cristiano oczekują na narodziny bliźniąt. Już za kilka miesięcy do ich rodziny dołączą chłopiec i dziewczynka. Jest to druga ciąża modelki. Trzy lata temu doczekali się oni córeczki Alany Martiny. Razem wychowują też Cristiano Juniora, a także Evę i Mateo, których urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki.

Ronaldo jest u szczytu kariery, a jego poczynania na boisku cały czas wzbudzają zachwyt. Fani podglądają go też na Instagramie. Jakież było ich zdziwienie, kiedy idol pokazał się całkowicie odmieniony. W jednym z najnowszych postów CR7 pozuje w okularach korekcyjnych.

Twój styl, twoje zasady – napisał piłkarz.

Trzeba przyznać, że przez lata Ronaldo kilkakrotnie zmieniał wizerunek, ale w takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. Czy spodobał się swoim fanom? Zdania są podzielone, ale jak wiadomo, nad gustami się nie dyskutuje. A wy ja uważacie? Hot or not?


Cristiano Ronaldo - metamorfoza

Cristiano Ronaldo - metamorfoza

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - Sylwester 2021

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - Sylwester 2021

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ponownie zostaną rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×