Szukaj

Cristiano Ronaldo na kwarantannie nie próżnuje! Zdaje się, ze jego ukochana potwierdziła ciążę

Goergina Rodriguez jest w ciąży? Ukochana Cristiano Ronaldo opublikowała zdjęcie, które zwróciło uwagę zagranicznych mediów. Pojawiło się mnóstwo spekulacji.
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo przebywał na przymusowej izolacji po tym, gdy wyszło na jaw, że miał styczność z nosicielem COVID-19, kolegą z Juventusu Turyn – Danielem Ruganim. Gwiazda piłki nożnej zdecydowanie wspiera akcję #stayhome. Bezpieczeństwo swoje oraz bliskich jest dla sportowca największym priorytetem.

Cristiano doskonale wie, że jego zachowaniu przyglądają się miliony. Stara się więc przy każdym udostępnionym poście zachęcić swoich fanów do pozostania w domu. Czuje, że to na jego barkach spoczywa przypominanie o istniejącym zagrożeniu. Chętnie dzieli się obecnym życiem w sieci. Pokazał, jak dba o włosy, z kim spędza czas i co robi w wolnych chwilach.

Cristiano Ronaldo: dzieci

Piłkarz wraz z partnerką rozczulili wszystkich internautów zdjęciem z sypialni. Obserwatorzy nie tylko zachwycali się parą, ale również urodą trójki maluchów, które im towarzyszyły w beztroskiej chwili. Gwiazda futbolu jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarszy syn – Cristiano Junior, urodził się w 2010 roku. Później na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva, które w tym roku skończą 3 lata. Pod koniec 2017 urodziła się jego kolejna córka – Alana Martina.

dzieci Cristiano Ronaldo

dzieci Cristiano Ronaldo

Czy Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Aktualnie Cristiano Ronaldo i jego najbliżsi opuścili już Maderę, gdzie mieli okazję spędzić ostatnich kilka tygodni. Georgina Rodriguez umieściła tajemnicze Instastory tuż przed startem samolotu. Widać na nim jej niewyraźne zdjęcie z gumą do żucia, wraz z umieszczonym podpisem Baby girl i emotikoną – sercem owiniętym żółtą wstążką.

Georgina Rodriguez story z informacją

Georgina Rodriguez story z tajemniczą informacją

Według spekulacji zagranicznego portalu All Football tę wiadomość można uznać, jako potwierdzenie dotyczące jej ciąży. W ślad za nim podążają także inne zagraniczne media – Daily Star, The Sun i włoski Corriere.

Póki co wiadomości nie skomentowali sami zainteresowani. Musimy cierpliwie czekać na dalszy bieg wydarzeń.


dzieci Cristiano Ronaldo-O7q2A703

dzieci Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez story z informacją

Georgina Rodriguez story z informacją

Cristiano Ronaldo pokazał rodzinne zdjęcie

Cristiano Ronaldo pokazał rodzinne zdjęcie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×