Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli! Piłkarz oświadczył się ukochanej w pięknym miejscu

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli? Chociaż w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o ich rzekomym ślubie, podobno dopiero w sobotni wieczór modelka zgodziła się zostać żoną piłkarza. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez tworzą szczęśliwą rodzinę. Wychowują czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza – Cristiano Junior, niedawno obchodził 10. urodziny. Trzy lata temu na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Pod koniec 2017 urodziła się – Alana Martina. Najmłodsza córka gwiazdora Juventusu jest jedynym biologicznym dzieckiem jego i Georginy.

Piłkarz jest bardzo dumny ze swoich pociech, czego nie ukrywa. Dowodem jest post, który ukazał się w dniu urodzin najstarszego chłopca. Sportowiec podkreśla w nim, jak bardzo go kocha:

Nie mogę nawet uwierzyć, że mój chłopiec ma 10 lat! Ale ten czas biegnie. Od zawsze byłeś powodem dumy ojca, który bardzo Cię kocha. Wszystkiego dobrego chłopaku! Bardzo Cię kocham.

Cristiano Ronaldo i Georina Rodriguez się zaręczyli?

Ronaldo bardzo kocha nie tylko swoje dzieci, ale także partnerkę, Georginę. Pod koniec zeszłego roku kolorowa prasa donosiła, że ich uczucie jest na tyle silne, że wzięli ślub. Miała być to skromna uroczystość, której świadkami były jedynie osoby z najbliższego otoczenia zakochanych.

Okazuje się jednak, że legalizacja związku przed nimi. Just Jared donosi, że Cristiano Ronaldo dopiero oświadczył się swojej ukochanej. Dowodem jest to samo zdjęcie, które pojawiło się na ich profilach na Instagramie. Para trzyma się za ręce podczas zachodu słońca. Georgina w opisie napisała jedynie słowo „tak”, obok którego dodała emotikonę róży. Cristiano z kolei napisał „moja miłość”.

View this post on Instagram

YESSS 🌹

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Internauci odebrali to jako jednoznaczny sygnał, że para się zaręczyła. W komentarzach składają gratulacje:

  • Piękne zdjęcie. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • To prawda, że się zaręczyliście? Super, jesteście piękną parą.
  • Ale ładne zdjęcie, wszystkiego co najlepsze dla Was.

Warto dodać, że Cristiano, Georgina i ich rodzina podróżowali po Europie urządzając sobie wakacje na jachcie. Wiele na to wskazuje, że piłkarz poprosił ukochaną o rękę w pięknym miejscu.


Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Cristiano Ronaldo z synem i Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Cristiano Ronaldo z synem i Georgina Rodriguez – Globe Soccer Awards 2019

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez pojawili się na Marca Leyenda Award 2019

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez pojawili się na Marca Leyenda Award 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×