Szukaj

Cristiano Ronaldo będzie po raz kolejny tatą?Zdjęcia Georginy Rodriguez w obcisłej sukni namieszały w sieci

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem? Na najnowszych zdjęciach jego partnerki można dostrzec zaokrąglony brzuszek. Jak wygląda Georgina Rodriguez?

Cristiano Ronaldo i jego partnerka, Georginą Rodriguez wychowują czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza – Cristiano Junior, niedawno obchodził swoje 10. urodziny. Chłopiec przyszedł na świat dzięki wynajętej przez piłkarza surogatce. Później tym samym sposobem na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Maluchy w tym roku skończą 3 lata. Pod koniec 2017 urodziła się – Alana Martina. Najmłodsza córka gwiazdora Juventusu jest jedynym biologicznym dzieckiem jego i Georginy.

Od kilku dni piłkarz i jego ukochana chwalą się zdjęciami z wakacji. Pady podejrzenia, że spodziewają się kolejnego dziecka. Dlaczego?

Czy Cristiano Ronaldo będzie miał kolejne dziecko?

Cristiano Ronaldo do niedawna był uważany za niezłego łamacza damskich serc. Jednak od kiedy spotkał Georginę Rodriguez, nie w głowie mu romansowanie. Razem, w harmonii wychowują 4 dzieci, w tym jedno wspólne. Modelka zastąpiła mamę najstarszej trójce, a mała Alana Martina scementowała związek jej z piłkarzem.

Na Instagramach pary możemy podziwiać kolejne piękne familijne obrazki, a uśmiech nie schodzi z twarzy słynnego CR7. Wydaje się, że odnalazł swoja bratnią duszę. Piękna Georgina Rodriguez wydaje się nie mniej zakochana.

Od kilku dni w social mediach możemy podziwiać kadry z wakacji. Rodzinne obrazki, a na nich dzieci i rodzice. Modelka pozuje w bikini i zachwyca figurą, a Ronaldo umięśnionym ciałem.

Kiedy jednak Georgina pokazała zdjęcie z romantycznej kolacji, w obcisłej sukience, fani dostrzegli zaokrąglony brzuszek. Od razu pojawiły się spekulacje, że rodzina się powiększy. Nie wiadomo tylko, czy to światło, zbyt dobre jedzenie, czy może rzeczywiście ciąża. Pozostaje czekać na potwierdzenie informacji.

View this post on Instagram

Tchin tchin ✨🥂 ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

Best parents👩‍❤️‍👨❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo jr 🇵🇹 (@cr.jrr) on


Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Cristiano Ronaldo w nowej fyzurze

Cristiano Ronaldo w nowej fyzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×