Szukaj

Partnerka sfotografowała Cristiano Ronaldo w trakcie zabawy z dziećmi. Tak słodko jeszcze nie było

Georgina Rodriguez zrobiła zdjęcia i nagrała krótkie wideo z zabaw Cristiano Ronaldo z dziećmi. Aż nie do wiary, że tak się bawi wielka gwiazda piłki.
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo stworzyli wspaniałą rodzinę dla czworga dzieci. Tylko najmłodsza córeczka jest ich wspólnym, ale i całej reszcie partnerka piłkarza nie szczędzi miłości. W czasie kwarantanny pojawiło się wiele publikacji na profilach pary, na których możemy podpatrywać, jak wspólnie spędzają czas.

Dzisiaj Georgina pokazała zrobione z ukrycia zdjęcie i nagranie, na których widać, jak gwiazdor Juventusu Turyn bawi się z potomstwem.

Cristiano Ronaldo bawi się z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zamknęli się ze swoimi dziećmi w domu. Bezpieczeństwo rodziny jest dla piłkarza najważniejsze. Zdaje sobie także sprawę ze swoich zasięgów i tego, jak ważny jest jego głos i autorytet w tej sprawie. Chwile z bliskimi są rzeczą bezcenną, co docenia także partnerka gwiazdy.

Dzisiaj opublikowała słodki film i zdjęcie, na których pokazała, jak Cristiano bawi się z dziećmi. Napisała też piękne słowa:

Uwielbiam spędzać dni razem grając i ucząc się. Dobrze się bawimy. Jeśli jest coś, na czym możemy skorzystać w tej izolacji, to to, że sami tworzymy najszczęśliwsze momenty, które stanowią 99% czasu. Małe chwile, codzienne rzeczy, rodzina. Kocham Cię

Cristiano Ronaldo: dzieci

Najstarszym dzieckiem Cristiano Ronaldo jest Cristiano Junior. Chłopiec urodził się 1 czerwca 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. Ronaldo nigdy nie ujawnił danych matki chłopca – wiadomo tylko, że skorzystał z usług surogatki. Kolejne potomstwo to bliźnięta Eva Maria i Matteo, urodzeni 29 czerwca 2017 roku także przez surogatkę. Z kolei już w listopadzie 2017 roku, a więc ledwo pięć miesięcy później, urodziła się Alana Martina, córeczka, której matka, Georgina Rodriguez jest partnerką piłkarza.


Cristiano Ronaldo podczas zabawy z dziećmi

Cristiano Ronaldo podczas zabawy z dziećmi

Dzieci Cristiano Ronaldo

Dzieci Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo z dziećmi podczas kwarantanny

Cristiano Ronaldo z dziećmi podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×