Gwiazdy „Przyjaciół” kolegują się poza kamerami. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie. Fani są w siódmym niebie

Courtney Cox, Jennifer Aniston

Courtney Cox, Jennifer Aniston

Courtney Cox pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje u boku Jennifer Aniston i Lisy Kudrow. Gwiazdy serialu Przyjaciele kolegują się poza kamerami. Spójrzcie na tę fotografię. 

Przyjaciele to serial, który stał się ponadczasowym hitem. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1994 roku. Przez kolejne dziesięć lat widzowie mogli śledzić losy swoich ulubieńców. Chociaż format zniknął z anteny w 2004 roku, fani naciskali na producentów, by obsada wróciła na plan.

Po wielu latach ich prośby zostały wysłuchane. Pod koniec maja został wyemitowany odcinek specjalny, w którym pojawiły się największe gwiazdy. Nie zabrakło Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego i Davida Schwimmera.

Nim na planie padł pierwszy klaps, doszło do wzruszających scen. Lisa Kudrow w rozmowie z magazynem E! opowiedziała o szczegółach. Zdradziła, że Courtney Cox, gdy weszła na plan, wybuchła płaczem. Aktorzy zareagowali niemal natychmiast:

Cóż, Courteney weszła i od razu wybuchła płaczem. Chwyciłam serwetkę lub chusteczkę i zaczęłam iść w jej kierunku. LeBlanc zabrał mi ją, ponieważ w tym czasie opowiadał nam jakąś historię i nie chciał pominąć istotnych szczegółów. Zaczął ocierać jej oczy, po prostu automatycznie.

Courtney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow na wspólnym zdjęciu

Gwiazdy Przyjaciół nie tylko spotkały się na planie, ale trzy z nich łączą bliskie relacje w życiu prywatnym. Dowodem może być fakt, że Courtney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow spotkały się 4 lipca, czyli w dzień, w który Amerykanie świętują Dzień Niepodległości. Pierwsza z wymienionych pań udostępniła w social mediach ich wspólne zdjęcie.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. Komplementują urodę pań, a także piszą, że częściej chcieliby je oglądać razem:

  • Bardzo mi się podoba ten wpis. Dobrze widzieć Was razem. Przypominają mi się stare, dobre czasy.
  • Nie wiedziałam, że się przyjaźnicie. Jesteście takie piękne.
  • Świetnie patrzy się na takie wpisy. Super, olśniewacie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Aktorki wyglądają pięknie.


Jennifer Aniston, Courteney Cox

Jennifer Aniston, Courteney Cox

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Matt LeBlanc

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Matt LeBlanc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×