Szukaj

Aktorzy z ,,Przyjaciół” wezmą ślub tak, jak zrobili to w serialu ich bohaterowie? Fani Courteney Cox i Matthew Perry’ego są o tym przekonani

Matthew Perry i Courteney Cox podejrzewani o romans

Matthew Perry i Courteney Cox podejrzewani o romans

Courteney Cox i Matthew Perry wezmą ślub?

Zdarzają się momenty kiedy rzeczywistość miesza się z serialową lub filmową fikcją. Wszystko dzięki aktorom, którzy podczas pracy na planie zaczynają ze sobą romansować… Często takie relacje przeradzają się w długotrwałe związki, o czym mogliśmy się przekonać już wielokrotnie, choćby w przypadku Brada Pitta i Angeliny Jolie, którzy spotkali się na planie Pan i Pani Smith, a w tym roku mija dziesiąta rocznica ich związku.

Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie zagrają razem. Czy powtórzą sukces filmu „Pan i Pani Smith? [wideo]

Na podobny romans liczyli fani serialu Przyjaciele. Odkryli oni na Twitterze zaskakujące zdjęcie, na którym widać Courteney Cox i Matthew Perry’ego podczas prywatnego spotkania. Aktorka kilka tygodni temu rozstała się ze swoim narzeczonym, stąd wielbiciele serialu szybko nabrali nadziei na to, że parę połączy coś więcej. Fotografia z Twittera została podpisana w następujący sposób:

Matthew patrzy na Corteney w taki sam sposób, w jaki Chandler patrzył na Monicę… I nie wiem co o tym myśleć!

W Przyjaciołach bohaterowie grani przez aktorów, Monica i Chandler, wzięli ślub. Niestety podobna historia raczej nie zdarzy się w rzeczywistości, ponieważ okazuje się, że fotografia pochodzi z… 2005 roku!

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości taki romans miał miejsce. Fani serialu na pewno nie przestaną marzyć i szukać dowodów na jego istnienie. Nie wiemy tylko czy takim obrotem spraw są zainteresowani sami aktorzy… 😉

Courteney Cox i Matthew Perry mają romans?

Courteney Cox i Matthew Perry mają romans?

Courteney Cox i Matthew Perry wezmą ślub jak w serialu ,,Przyjaciele"?

Courteney Cox i Matthew Perry wezmą ślub jak w serialu ,,Przyjaciele”?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×