Klara i Laura na najnowszym zdjęciu. Córki Lewandowskich mają kręcone włosy! Niewiarygodne, jakie z nich słodkie cukiereczki

Lewandowscy z córkami

Lewandowscy z córkami

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcia Klary i Laury. Córki Roberta i Ani mają kręcone włoski! Nie było tego widać na wcześniejszych zdjęciach. Zobaczcie, jakie cukiereczki.

Anna Lewandowska jest świetnym przykładem pracującej mamy. Razem z mężem Robertem Lewandowskim wychowują dwie córki – czteroletnią Klarę i Laurę, która urodziła się w 2020 roku. Oboje są bardzo zajęci, ale Ania bardzo dobrze radzi sobie z planem dnia, czym pochwaliła się w relacji na Instagramie.

Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas) wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać niż jak jest Robert w domu.

W okresie świątecznym rodzina spędziła sporo czasu razem. Nie brakowało relacji wprost spod choinki, czy ze spotkań z najbliższymi. Lewandowscy zabrali też córeczki do Dubaju, gdzie Robert odebrał kolejne nagrody w swojej karierze. Również stamtąd publikowali zdjęcia, ku uciesze licznej grupy ich fanów. Jednak na żadnym kadrze do tej pory nie było widać, że Laura i Klara mają kręcone włoski!

Klara i Laura Lewandowskie na nowym zdjęciu. Jak wyglądają dziewczynki?

Anna Lewandowska obecnie wraz z córkami przebywa na Malediwach. Żona Roberta Lewandowskiego, jak to ma w zwyczaju, co jakiś czas pokazuje na zdjęcia i nagrania z wyjazdu. Tym razem zaskoczyła serią fotografii, na których Klara i Laura pozują w identycznych sukienkach. Nie to jednak przyciąga uwagę, a ich kręcone włoski! To niewiarygodne, jakie słodki loki mają na główkach.

Dziewczynki rosną jak na drożdżach i nic dziwnego, że coraz częściej goszczą na Instagramie rodziców. To prawdziwe cukiereczki.

  • Jakie piękne włoski mają córcie.
  • Jakie słodkie loczki.
  • A co to za kręciołki na główkach! jakie słodkie – pisza internauci.

Czy to efekt wilgotności powietrza, czy też właśnie takie włosy mają córki Ani i Roberta, tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że do tej pory ich rodzice nie pokazali takich ujęć dziewczynek.


Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Anna Lewandowska z córkami na Malediwach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×