Szukaj

Róż i dom pełen jednorożców. Tak wzruszona Sylwia Przybysz świętowała roczek córeczki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz pochwaliła się na Instagramie tym, w jaki sposób świętowała pierwsze urodziny córeczki. Dekoracje i tort zachwyciły internautów. Zobaczcie, jak słodko.

14 stycznia 2020 roku Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami Poli, która stała się ich oczkiem w głowie. Chociaż zarówno piosenkarka, jak i jej ukochany aktywnie działają w social mediach, jedynie co jakiś czas pokazują zdjęcia z dzieckiem. Mają ważny powód, który zdradzili w jednym z postów na Instagramie. Chcą zapewnić córce jak najwięcej prywatności. Nie ukrywają jej twarzy, ale nie zamierzają zbyt często pokazywać pociechy.

Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem — raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage.

Pola już niedługo zostanie starszą siostrą. Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży, o czym dumni rodzice poinformowali fanów na początku listopada 2020 roku. Opublikowali zdjęcia z sesji, na których widać, że brzuszek piosenkarki jest już dosyć spory. W święta natomiast młodzi się zaręczyli, a więc 2021 zaczął się dla nich wspaniale.

Do tego ich pierworodne dziecko właśnie skończyło roczek. Pola tak szybko rośnie, że dumna mama nie kryła wzruszenia, kiedy publikowała zdjęcia z okazji jej urodzin.

Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego skończyła rok

Pierwsze urodziny dziecka są zawsze niezwykle celebrowane przez rodziców. Nie inaczej było u Sylwii i Jana. Jej wzruszona mama wróciła wspomnieniami do narodzin dziewczynki i przypomniała, jak malutka wyglądała tuż po narodzinach.

Dziś nasza Polusia kończy roczek! Kiedy to minęło? Jest dużą i mądrą dziewczynką! Jesteśmy szczęściarzami ze możemy być jej rodzicami – napisała rozczulona.

Ich córeczka obchodziła swój wielki dzień w pięknie udekorowanym domu. Na Instastory Sylwii można podziwiać różowe dekoracje i dom pełen jednorożców. Widać także Polę, która jest już dużą dziewczynką i chyba była lekko oszołomiona tym, co się dzieje wokół niej. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Sylwia Przybysz - urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×