Piękna córka Pawła Kukiza jest w ciąży! Pokazała duży brzuszek w zmysłowej sesji. Polityk zostanie dziadkiem

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem, o czym jego córka poinformowała na Instagramie. Przyszła mama podzieliła się kadrami z przepięknej sesji zdjęciowej i zaprezentowała swoje krągłości. 

Paweł Kukiz przez wiele lat był jedną z najbardziej znanych gwiazd sceny muzycznej. Od 1984 był liderem zespołu Piersi. Swoją współpracę  z formacją zakończył w 2013 roku. Oprócz tego na swoim koncie ma współpracę z Janem Borysewiczem z Lady Pank. Muzycy nagrali kilka lat temu wspólny krążek, który odniósł spory komercyjny sukces. Kolejnym duetem, na jaki się zdecydował, było nagranie albumu z Maciejem Maleńczukiem, a ta pozycja również przypadła do gustu jego fanom. W ostatnich latach jednak zdecydowanie bardziej znany jest nie ze swoich występów na scenie, a kariery, którą robi w polityce.

Już w 2005 roku podczas wyborów prezydenckich znalazł się w honorowym komitecie popierającym Donalda Tuska. W 2015 roku sam postanowił ubiegać się o najwyższy urząd w państwie i cieszył się sporym poparciem. Ostatecznie zajął trzecie miejsce i zdobył ponad  20% ważnych głosów. Teraz stoi na czele własnej partii Kukiz’15.

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem. Córka muzyka pochwaliła się brzuszkiem

Paweł Kukiz oprócz kariery scenicznej i politycznej wiedzie bardzo udane życie rodzinne. W 1991 roku poślubił swoją ukochaną Małgorzatę i od tamtej pory stanowią bardzo zgrany duet. Małżonkowie wspólnie doczekali się trzech córek. Najstarsza z nich, Julia przyszła na świat w tym samym roku, w którym wzięli ślub, jej młodszą siostrę Polę przywitali trzy lata później, a w 2000 roku cieszyli się z narodzin najmłodszej z pociech, czyli Hani.

Z okazji Dnia Dziecka najstarsza z córek Kukiza postanowiła pochwalić się swoim ciążowym brzuszkiem. Okazuje się, ze Julia jest już w 39. tygodniu ciąży, a polityk lada chwila zostanie dziadkiem. W 2018 roku muzyk poprowadził córkę do ołtarza, a teraz ma kolejny wielki powód do radości. Przyszła mama podzieliła się pięknymi kadrami z ciążowej sesji.

Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot ) raczej nie aspiruję do bycia insta-mamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy!

Pod postem Julii i wpisem pokazującym ją na ostatniej prostej przed porodem nie brakowało gratulacji i słów zachwytu. Przyszła mama dopiero na kilka chwil przed porodem podzieliła się tą szczęśliwą nowiną. Trzeba przyznać, że w końcówce ciąży wygląda znakomicie. Składamy gratulacje zarówno przyszłej mamie, jak i przyszłemu dziadkowi.


Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×