Córka Pawła Kukiza urodziła! Piękna Julia została mamą. Znamy płeć i imię dziecka

Córka Pawła Kukiza urodziła

Córka Pawła Kukiza urodziła

Córka Paweł Kukiza urodziła. Polityk w nowym wywiadzie zdradził płeć i imię dziecka. Pod adresem maluszka nie szczędził miłych słów.

Paweł Kukiz przez wiele lat spełniał się jako muzyk. Od 1984 do 2013 roku był liderem zespołu Piersi. W międzyczasie współpracował z Janem Borysewiczem z Lady Pank. Panowie nagrali wspólny krążek, który okazał się komercyjnym sukcesem. Kukiz na swoim koncie ma także współpracę z Maciejem Maleńczukiem.

Aktualnie, zamiast na muzyce, skupia się na polityce. W 2015 roku wystartował w wyborach prezydenckich i zajął trzecie miejsce. Tuż po tym sukcesie powołał ugrupowanie Kukiz’15. Zajęło ono trzecie miejsce w wyborach parlamentarnych i zdobyło 8,8 proc. głosów. W 2019-2020 formacja weszła w skład Koalicji Polskiej, w ramach której wprowadziła w wyborach w 2019 przedstawicieli do Sejmu z list PSL.

Córka Pawła Kukiza urodziła. Julia Kukiz została mamą

Kukiz spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. W 1991 roku poślubił swoją ukochaną Małgorzatę. Od tego momentu tworzą zgrany duet. W tym samym roku, co wzięli ślub, małżonkowie powitali na świecie Julię. Trzy lata później do ich rodziny dołączyła Pola, w 2000 pojawiła się Hania.

Niedawno pojawiła się informacja, że najstarsza córka Pawła Kukiza zostanie mamą. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci niemal natychmiast ruszyli z gratulacjami. Okazuje się, że córka Pawła Kukiza urodziła.

Polityk te szczęśliwe wieści przekazał w rozmowie z Faktem. Zdradził, że Julia powitała na świecie syna, Karola. Powiedział, że jest mu trudno jednoznacznie określić uczucia, które aktualnie mu towarzyszą:

Aż trudno mi to uczucie określić. Koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację – to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem.

Paweł Kukiz, który został dziadkiem, nie może się nachwalić swojego wnuka:

Jaki on jest śliczny, taki kochany. Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek.

Przypomnijmy, że córka Pawła Kukiza w 2018 roku wzięła ślub. Dumny tata poinformował o tym w social mediach, gdzie pokazał zdjęcia z uroczystości.


Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Julia Kukiz - Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

Córka Pawła Kukiza jest chora na endometriozę

Córka Pawła Kukiza jest chora na endometriozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×