Debiut córki Norbiego na salonach nie mógł zostać niezauważony. Pomogła jej w tym odważna kreacja

Norbi i Iga Dudziuk

Norbi i Iga Dudziuk

Ida Dudziuk, córka Norbiego, po raz pierwszy pokazała się na ściance. Jak wypadła? Fani są zachwyceni jej urodą i stylem.

22-letnia Iga Dudziuk, córka Norbiego, szturmem podbija polski show-biznes! Pod koniec października wypuściła pierwszy singiel i teledysk. Zrobiła to, choć ostrzegał ją przed tym własny ojciec. Norbi w jednym z wywiadów mówił, że zawód artysty wiąże się z wieloma zagrożeniami, stresem i krytycznymi opiniami ze strony słuchaczy. Powiedział:

To ciężki zawód, jesteś narażony na wiele stresu. Ja to powiedziałem wielokrotnie: Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby przyjąć na klatę obelgi, pochwały i wszelkie inne rzeczy – nie idź w to, po prostu nie wchodź. Jeżeli chwytasz to, łapiesz i przyjmujesz na klatkę piersiową, to znaczy, że jesteś gotowy i przygotowany do tego zawodu.

Odważna Iga się tym nie przejęła – i nie pożałowała tego, ponieważ jej pierwszy utwór, A jednak, przyjął się bardzo dobrze i wywołał wzmożone zainteresowanie ze strony mediów.

Ostatnio młoda artystka pojawiła sięPytaniu na śniadanie, gdzie odcięła się od ojca i opowiedziała o swojej twórczości.

Straszliwie nie lubię, bo się nazywam Iga Dudziuk, a nie „córka Norbiego” – powiedziała, gdy dziennikarz zapytał ją o to, czy lubi być nazywana mianem „córki Norbiego”.

Chwilę później powiedziała, że nie jest łatwo być dzieckiem celebryty.

Jest taka łatka i bardzo ciężko ją odkleić od siebie, bo ludzie cały czas oceniają cię przez nią – wytłumaczyła.

Poruszyła też temat relacji z ojcem. Okazuje się, że nie były one łatwe. Dlaczego? Jak wyjaśniła:

Moi rodzice się rozwiedli, jak byłam bardzo mała i te relacje zawsze są przez to skomplikowane. Ale pamiętam, jak np. razem słuchaliśmy płyt, więc  to zamiłowanie do muzyki zawsze było w domu. Wybieraliśmy jakąś konkretną płytę i cały dzień słuchaliśmy tego artysty.

Przybliżyła też nieco bardziej tematykę pierwszego singla. Utwór powstał po burzliwym rozstaniu z jej partnerem:

Po rozstaniu trzeba przejść trudny okres i tak właśnie powstała ta piosenka. (…) Dalej bardzo się przyjaźnimy (z byłym chłopakiem) i jesteśmy bardziej przyjaciółmi niż partnerami, więc super. Jest to osoba, która mnie bardzo wspiera. Nie wiem, co czuł, gdy słuchał tej piosenki. Boje się trochę zapytać, bo to o nim, jakby nie patrzeć.

Iga nie poprzestała na wywiadzie dla telewizji. Tym razem zadebiutowała na ściance. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy!

Iga Dudziuk debiutuje na ściance. Jak wypadła?

Córka Norbiego pojawiła się na wernisażu Magdaleny Atkins, na którym wystąpiła. Przed koncertem zadebiutowała na ściance. Była ubrana w materiałowe dzwony, top z odsłoniętym brzuchem i marynarkę. Całość dopełniała  fryzura – burza loków zawadiacko przysłaniała jej twarz. Fani młodej piosenkarki aż zaniemówili, gdy zobaczyli nowe zdjęcia.

 • Gratulacje !!!

 • Kocham Cię Najmocniej.

 • Piękna i zdolna.

Sama Iga, która pochwaliła się fotkami na Instagramie, dodała do nich następujący opis:

Dobra, nie mam wprawy w ścianki. Jest to mój totalny debiut… Podobno trening czyni mistrza W każdym razie, dziękuję, Magda Atkins, za to, że mogłam u Ciebie zaśpiewać. Twoje obrazy totalnie mnie poruszyły.

Nas poruszyła za to twórczość Igi. Poniżej zamieszczamy jej muzyczny debiut. Jak oceniacie talent dziewczyny?


Iga Dudziuk debiutuje na ściance. Fot. Instagram

Iga Dudziuk debiutuje na ściance. Fot. Instagram

Iga Dudziuk debiutuje na ściance. Fot. Instagram

Iga Dudziuk debiutuje na ściance. Fot. Instagram

Iga Dudziuk. Fot. Instagram

Iga Dudziuk. Fot. Instagram

Komentarze

 • Agat pisze:

  A ja bardzo lubię Norbiego i właśnie jak zaczął prowadzić Koło Fortuny to stwierdziłam, że jest fajnym, sympatycznym mężczyzną.

 • Gość pisze:

  Taki tłuk NORBI zrobił coś takuego? Dziewczyno, nie przyznawaj się do tego tłuka.. Dopiero w Kole Fortuny można go bliżej poznać jaki to tłuk..

 • Gość pisze:

  Piosenka, jakich wiele, ale głos i styl śpiewania bardzo ok! Teraz tylko trzeba lepszych kompozycji i droga do kariery otwarta! Powodzenia!

 • Gin pisze:

  O niebo lepiej niż ojciec, który jest przykładem jak zrobić karierę na niczym.

 • Ola pisze:

  Bardzo dobra dykcja. Wreszcie piosenka gdzie wiem o czym śpiewa , słyszę słowa a nie bełkot. Dobry wokal. Brawo.

 • Gość pisze:

  Akurat mnie zachwycily wlosy

 • Gość pisze:

  Taki live ja pierd..le czas leci dzieci juz dorosłe jak inni szału nie ma ale i love you a to dopiero początek źeby nacisnąc guzik trzeba mieć guzik a to boli jak drźaaga w fi..cie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×