Natalia Lesz pokazała córkę. To wykapana mama. W najdrobniejszych detalach przypomina gwiazdę

Natalia Lesz, córka

Natalia Lesz, córka

Natalia Lesz znów pokazała córkę Alicję

Natalia Lesz to piosenkarka i aktorka, która kilka lat temu postanowiła odsunąć się z show-biznesu. Zamiast tego skupia się na życiu rodzinnym. Wolny czas poświęca więc na wychowywanie córeczki, a słodkimi zdjęciami obrazującymi jak dziewczynka dorasta, od czasu do czasu chwali się na Instagramie. Co tym razem wstawiła na swój profil?

Przypomnijmy, że piosenkarka od czterech lat jest żoną znanego chirurga Adama Maciejewskiego. Jesienią 2014 roku przyszła na świat ich córka Alicja. Lesz świadomie zrezygnowała z własnej kariery, a scenę i branżowe eventy zamieniła na ciepło domowego ogniska. Natalia jest obecnie bardzo szczęśliwa, więc pewnie nieprędko wróci na warszawskie salony.

Chociaż o obecnym życiu gwiazdy słychać niewiele, Natalia pamięta o swoich wiernych fanach. Dla nich raz na jakiś czas publikuje słodką fotkę rodzinną. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje wraz z córką i pieskiem.

Już w Polsce, jak na grafikach Olbińskiego – napisała zachęcając obserwujących do zerknięcia na prace zaprzyjaźnionego artysty.

Jak można zauważyć na zdjęciu, córka artystki jest coraz większa, co nie umknęło uwadze jej obserwujących. Chociaż dziewczynka pozuje plecami do obiektywu, wydawać by się mogło, że jest coraz bardziej podobna do mamy – obie mają jasne włosy, które upięły w kitkę. Natalia postawia na ciemną stylizację, podczas gdy Alicję zobaczyć możemy ubraną w jasne kolory. A wszystko to w okolicy pięknej, polskiej przyrody.

Prawda, że wyglądają uroczo?

Natalia Lesz chwali się szczęściem. Pokazała jak usypia swoją 4-letnią córeczkę! Nie ma na sobie ani grama makijażu

Natalia Lesz pokazała swoje luksusowe mieszkanie! Jest nawet gorąca fotka z sypialnianego łóżka!

Natalia Lesz zaszalała! Z okazji świąt pokazała choinkę, córeczkę i pochwaliła się ekscytującą wiadomością!


Natalia Lesz z córką Alicją 2018

Natalia Lesz z córką Alicją 2018

Natalia Lesz z córką Alicją

Natalia Lesz z córką Alicją

Natalia Lesz pokazała swoje mieszkanie

Natalia Lesz pokazała swoje mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×