Taka młoda, a taka świadoma. Córka Natalii Kukulskiej pokazała odważne zdjęcie blizn. Towarzyszy mu silne przesłanie

Ania Dąbrówka, Natalia Kukulska

Ania Dąbrówka, Natalia Kukulska

Ania Dąbrówka, 16-letnia córka Natalii Kukulskiej, podzieliła się na Instagramie bardzo odważnym zdjęciem blizn. Niesie ono za sobą ważne, wzruszające przesłanie.

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Prywatnie jest żoną oraz matką i wiedzie spokojne życie u boku Michała Dąbrówki, z którym doczekała się trojga dzieci – najstarszy syn, Jan, ma już 20 lat, córka Anna skończyła niedawno 16 lat, a najmłodsza Laura 4 lata. Dzieci są jej wielką radością.

Ania jest nie tylko podobna wizualnie do swojej mamy, ale jest też bardzo wrażliwa. Ma sprecyzowane plany na przyszłość, a Natalia jest z niej bardzo dumna.

Nastolatka z okazji zbliżającego się Dnia Matki udostępniła poruszające zdjęcie.

Córka Natalii Kukulskiej podzieliła się zdjęciem z przesłaniem

Ania Dąbrówka niedawno celebrowała 16 urodziny. Z tej okazji razem z mamą wybrały się w podróż do Szwecji. Natalia tak napisała o swojej córce:

Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę… słuchając jej refleksji, obserwując jej duchowy rozwój i pracę w pogłębieniu swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać choć umiem i byłoby za co… pewne rzeczy widać też gołym okiem.

Nastolatka właśnie to potwierdziła swoją dojrzałą mimo młodego wieku publikacją na Instagramie. Podzieliła się fotografią, na której widać pozaznaczaną rozstępami i bliznami skórę brzucha. Z podpisu dowiadujemy się, że jest to kadr z głębokim przesłaniem. Opatrzony jest bowiem wiadomością, która zyskuje na znaczeniu przy zbliżającym się Dniu Matki.

Drogi mężu, pamiętaj, jak piękne, gładkie i wyrzeźbione było jej ciało na początku waszego małżeństwa. Ona wciąż jest tą samą piękną kobietą z tym samym duchem, którego zawsze kochałeś. Różnica polega na tym, że dała ci dziś dzieci i dała ci życie. Nie narzekaj na swoją żonę z powodu przyrostu jej tłuszczu i nie myśl, że jej się to podoba! Ale instynkt matki w niej sprawia, że ​​przymyka oko na to wszystko, a jej jedynym zmartwieniem jest jej dziecko i twoje szczęście. Pamiętaj, że ten brzuch był kiedyś ciepłym domem, który przytulał twoje dzieci przez 9 miesięcy z całym ich bólem, zmęczeniem i ciężarem, aby przypieczętować je bólem porodowym. Tysięcy łask dla naszych matek.

Ania ma dopiero 16 lat, a już jest bardzo świadoma problemów, z jakimi mierzą się kobiety wokół niej. Natalii gratulujemy tak wspaniale wychowanej córki.


Córka Natalii Kukulskiej na Instagramie

Córka Natalii Kukulskiej na Instagramie

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Komentarze

 • Viki pisze:

  Zwykła dziewucha A nie żadna tam gwiazda

 • Gość pisze:

  Dziewczyny, kobiety są jednak tysiąc razy mądrzejsze emocjonalnie od płci przeciwnej.

  • Gość w gosciach pisze:

   Sama Pani Kukulska do najempatyczniejszych osób nie należy. Wielokrotnie też wypowiadała się w sposób pogardliwy o Polakach jak również o fanach swojej matki Anny Jantar.

  • Gość pisze:

   Gość w gosciach – zgadzam się z Tobą.

 • Gość pisze:

  Artofdystopia to konto Dąbrówki? Coś ściemniacie.

 • Gość pisze:

  Nie ma się czym chwalić. Nie powinna zajmować się tym problemem. Są sprawy odpowiednie dla Jej wieku.

  • Gość pisze:

   Są ludzie którzy wyśmieją rozstępy i są ludzie dla których te rozstępy są symbolem miłości, taki świat.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×