Wirtualna Polska

Starsza córka Natalii Kukulskiej podjęła przełomową decyzję. Nawet jej rodzice są w szoku

Starsza córka Natalii Kukulskiej podjęła przełomową decyzję. Nawet jej rodzice są w szoku

Natalia Kukulska, córka Ania

Natalia Kukulska ma powody do smutku. Wszystko wskazuje na to, że starsza córka nie pójdzie w jej ślady. Choć Ania Dąbrówka ma za sobą swój muzyczny debiut, marzy o pracy w innym zawodzie.

Wirtualna Polska

Natalia Kukulska jest znaną i lubianą wokalistką, a prywatnie spełnioną żoną i matką. Od lat tworzy udany związek z Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trojga dzieci. Najstarszy syn, Jan, ma już 20 lat, córka Anna skończyła 15 lat, a najmłodsza Laura skończyła 3 lata. Dzieci napawają Natalię dumą, jednak okazuje się, że starsza córka nie chce iść w ślady mamy. Jaki ma plan na przyszłość?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Córka Natalii Kukulskiej – kim chce zostać?

Dzieci Natalii Kukulskiej są uzdolnione muzycznie, a ona stara się to pielęgnować i rozwijać w nich pasję do muzyki. Syn Natalii ma na swoim koncie pierwszą płytę, a starsza córka zaledwie 2 miesiące temu debiutowała ze swoim pierwszym singlem. W utworze Przygotujmy lepszy świat pokazała zarówno talent wokalny, jak i taneczny. Swój warsztat szkoliła już kilka lat temu w młodzieżowej formacji Żywioły. Ania uczęszczała również do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie.

Mimo że Natalia poświęciła szczególną uwagę rozwojowi muzycznemu dzieci, nigdy nie naciskała na nie, aby te poszły w jej ślady, o czym opowiedziała w trakcie wywiadu z reporterką Jastrząb Post:

Wiedząc, że są muzykalne, pozostawiłam im swobodę wyboru. Uważałam, że szkoła muzyczna im się należy. W ogóle cierpię z tego powodu, że w zwykłych szkołach ta muzyka jest tak po macoszemu traktowana, a ona naprawdę uczy wrażliwości, czułości. Nauczyciele powinni uczyć dzieci jakiej muzyki słuchać, jaką wybierać. A tymczasem mamy szkoły disco-polo, rzeczywiście ten temat nie do końca wygląda tak, jak ja bym to sobie wyobrażała jako matka. Dlatego uważałam, że szkoła muzyczna dla moich dzieci jest jakimś zobowiązaniem z mojej strony. Ponieważ muzyka jest czymś, co jest nam wszystkim bardzo potrzebne.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od ostatniego wywiadu Ania zmieniła jednak plany na przyszłość. W trakcie rozmowy z tygodnikiem Rewia, Kukulska wyjawiła, jakie plany na przyszłość ma jej starsza córka:

Chce uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką.

W trakcie kwarantanny nastolatka wyznała, że marzy o studiach w Nowym Jorku. Wizja wyjazdu Ani nie napawa jej rodziców optymizmem. Janek również marzył o tym, aby rozpocząć studia poza granicami Polski, jednak z tego zrezygnował za namową rodziców. Rok szkolny na amerykańskich uczelniach, to koszt w granicach 200 tysięcy złotych. Mimo wszystko Anna planuje zdawać w przyszłości międzynarodową maturę, a w wolnych chwilach bierze udział w internetowych kursach. Wokalistka przyznała, że jeśli córka podejmie decyzję o wyjeździe za granicę, to rodzina będzie ją wspierać, gdyż jak przyznała w rozmowie z Rewią:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Każdy musi popełnić swoje błędy.

Zobaczcie teledysk do utworu Przygotujmy lepszy świat. Uważacie, że Ania powinna iść w ślady mamy?

Wirtualna Polska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z córką

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z Anią

Natalia Kukulska z dziećmi

Natalia Kukulska z dziećmi

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×