Córka Michała Wiśniewskiego wydała płytę. Pierwszy singiel jest już hitem YouTube’a. Gwiazdor pęka z dumy

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Etiennette Wiśniewska wypuściła swoją pierwszą płytę. 15-latka zdecydowała się na wydanie winyla. Michał pęka z dumy.

Michał Wiśniewski od 1994 roku jest liderem niegdyś bijącego wszelkie rekordy popularności zespołu Ich Troje. W tym czasie nagrał aż 9 studyjnych albumów, z czego dwa pokryły się diamentem (Ad.4 i Po piąte… a niech gadają). To oznacza, że w obu przypadkach sprzedano łącznie ponad pół miliona kopii. Do sukcesów czerwonowłosego artysty zaliczają się m.in. trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych oraz występy na Eurowizji. Muzyk dwukrotnie reprezentował Polskę – w 2003 i 2006 roku.

Intensywnej karierze towarzyszy równie intensywne życie prywatne. Wiśniewski pięć razy przyrzekał miłość aż po grób. Był mężem Mandaryny, z którą ma dwoje dzieci – 19-letniego Xaviera oraz 18-letnią Fabienne. Następnie na swojej drodze spotkał Annę Świątczak. Owocem ich miłości są dwie córki – 15-letnia Etiennette oraz 13-letnia Vivienne. Uczucie pary nie przetrwało. Przez kolejne siedem lat jego żoną była Dominika Tajner. Od 2020 jest szczęśliwym mężem Poli, z którą ma syna Falco.

Etiennette Wiśniewska wydała płytę

Najstarszy syn Michała poszedł w ślady swojego ojca. Xavier w 2020 roku wydał swój pierwszy utwór o tytule Prąd. W tym czasie premierę miały jeszcze trzy kolejne piosenki. Vivienne także jest uzdolniona muzycznie. Na kanale Wiśniewskiego w serwisie YouTube pojawił się utwór 13-latki pt. Nie straszne strachy, który został odsłuchany prawie milion razy.

Etiennette również niewątpliwie odziedziczyła talent po swoim ojcu. Pod koniec ubiegłego ukazał się duet Michała z córką. Nagrali oni polską wersję przeboju Franka Sinatry That’s Life.

Michał Wiśniewski razem z córką Etiennette zapraszają nas do swojego prywatnego świata, gdzie mamy okazję przysłuchać się ich niezwykle mądrej i osobistej muzycznej dyskusji – czytamy w oficjalnym opisie utworu.

Słuchacze byli zachwyceni ich piosenką. Michał poinformował na Instagramie, że z tej okazji utwór został wydany na winylu:

Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza, a zarazem najnowsza płyta Ich Troje, wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, 7″ calowy singiel „Jest Tak… Czyli Rozmowa Ojca z Córką”, dziękując jednocześnie za 280.000 odtworzeń teledysku. To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa, a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy!

Tym samym jest to pierwsze fizyczne wydanie twórczości Etiennette. Sama piosenka bardzo dobrze została przyjęta przez słuchaczy, a teledysk na YouTube odtworzono już prawie 300 tysięcy razy. To bardzo mocny debiut, który zwiastuje wielką karierę Eti.

Podoba wam się ich wspólny utwór?


Etiennette Wiśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Etiennette Wiśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska | fot. YouTube

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska | fot. YouTube

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×