20-letnia córka Michaela Jacksona próbowała się zabić! Paris Jackson w ciężkim stanie trafiła do szpitala!

Paris Jackson Michael Jackson

Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo

Paris Jackson ponownie próbowała popełnić samobójstwo. Córka Michaela Jacksona podcięła sobie żyły, obecnie w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

W ostatnim czasie wokół gwiazdora popu – Michaela Jacksona, zrobiło się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą premiery szokującego dokumentu Leaving Neverland, w którym James Safechuck oraz Wade Robson oskarżają legendarnego artystę o molestowanie seksualne. Po tym wydarzeniu świat show-biznesu jest wielce zdruzgotany, media nawet nie stają po stronie Jacksona. Do nielicznej grupy obrońców piosenkarza zalicza się jedynie jego rodzina, a właściwie 20-letnia córka Paris Jackson.

Na początku wielkiej afery Paris milczała, nie chciała brać udziału w zamieszaniu wokół nieżyjącego ojca. Modelka twardo twierdziła, że nie wierzy w pomówienia, które nigdy nie zostaną już potwierdzone. Niestety media wyciągają na jaw najmniejsze szczegóły związane z oskarżeniami, które zdaniem Paris są wyrwane z kontekstu i przeinaczane. Wielka afera dała ostro popalić jedynej córce Króla Popu, bowiem Paris całkowicie się załamała. Jak twierdzi TMZ, 20-latka nie wytrzymała presji i kolejny raz próbowała popełnić samobójstwo!

Paris Jackson jest obecnie w szpitalu, do którego trafiła w sobotę, po tym jak chciała odebrać sobie życie. Źródła mówią, że jej stan psychiczny jest w dużej mierze spowodowany treścią filmu Leaving Neverland.

Tabloidy podają, że nieprzytomną Paris znaleziono w domu  w sobotę o 7 nad ranem. Jackson podcięła sobie żyły w nadgarstkach. Zalana krwią, w tragicznym stanie, córka Michaela została zawieziona do szpitala, podobno jej stan jest już  stabilny.

Paris zawsze była za ojcem, zatem nazywanie go przez media pedofilem totalnie ją załamało. Warto wspomnieć, że Jackson już w 2013 roku próbowała się zabić, sporo pisano wówczas o jej walce z depresją.

Wyszła na jaw tajemnica zmiany koloru skóry Michaela Jacksona! Wszystko wykazała autopsja zwłok gwiazdora!

Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!


Paris Jackson - pokaz Versace 2018

Paris Jackson - pokaz Versace 2018

Paris Jackson - LACMA 2018

Paris Jackson - LACMA 2018

Pogrzeb Michaela Jacksona

Pogrzeb Michaela Jacksona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×