Szukaj

Tak teraz wygląda córka Marty Kaczyńskiej! W święta wystylizowała się jak światowa gwiazda

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej, pokazała świąteczne zdjęcie na swoim Instagramie. Wygląda naprawdę stylowo. Wyrasta na prawdziwą piękność.

Ewa Dubieniecka jest dosyć aktywna w social mediach. Córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie publikuje różnego rodzaju posty, w których zdradza swoje poglądy, pokazuje zainteresowania, ale także stylizacje.

Ewa Dubieniecka – stylizacja świąteczna. Jak wyglądała?

Ewa, to najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, została przysposobiona przez drugiego męża Marty Kaczyńskiej, Marcina Dubienieckiego. Po mamie odziedziczyła świetną figurę. Jest bardzo dobra uczennicą. Interesuje się K-popem. Kocha też modę, co widać w jej stylizacjach, jest nastolatką, a już ma świetne wyczucie trendów.

Jej najnowsze zdjęcie pokazuje ją, jak robi sobie zdjęcie modnym telefonem, Iphonem x, który kosztuje prawie 6 tysięcy złotych. Jest ubrana zgodnie z najnowszymi trendami.  Sukienka w kratkę, bardzo świąteczna w swoim charakterze, podkreśla figurę Ewy, którą ewidentnie odziedziczyła po swojej mamie. Jest bardzo zgrabna i ma świetne proporcje. W rozpuszczonych włosach ma bardzo modne, duże białe spinki. Na szyi subtelny wisiorek, w uszach drobne kolczyki.

Nastolatka ma czerwony manicure i piękny makijaż, który ewidentnie nawiązuje do jej zainteresowań Azją – Ewa, kocha zespół BTS, jest ogromną fanką chłopaków. To taka jej prawdziwa, nastoletnia miłość. Zaczęła uczyć się nawet języka koreańskiego. Silna, nastoletnia fascynacja sprawia, że wszystko wydaje się możliwe.Wygląda pięknie. Na naszych oczach zmienia się z dziewczynki w stylową kobietę.

Merry Christmas (wesołych świąt) – napisała nastolatka.

Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Jej obserwujący odwzajemnili życzenia świąteczne, a także komplementowali jej wygląd:

  • Pięknie.
  • Śliczna jesteś.

Ewa wyrasta na piękną i mądrą kobietę. Możemy się spodziewać, że ambitna dziewczyna jeszcze niejednym nas zaskoczy.

Zobacz: Marta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?


Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Ewa Dubieniecka pochwaliła się nowym selfie

Ewa Dubieniecka pochwaliła się nowym selfie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×