Szukaj

Bolesne rozstanie w domu Marty Kaczyńskiej. Jej młodsza córka jest załamana

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Jej młodsza córka przeżywa bardzo trudne chwile, została zmuszona do pożegnania, które złamało jej serce. O czym Martyna poinformowała na swoim Instagramie.

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej ma swoją pasję i z oddaniem ja realizuje. Jest to jazda konna. Są już pierwsze owoce ciężkiej pracy nastolatki. Martyna Dubieniecka zdobyła złoty medal podczas zawodów.

Dziewczynka ma 13 lat i jest drugą córką Marty Kaczyńskiej. Ma starszą o 3 lata siostrę Ewę i młodszego brata Stanisława, który urodził się w 2018 roku.

Martynka Dubieniecka musiała pożegnać przyjaciela

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej debiutuje w jeździectwie. Ma już na koncie pierwsze sukcesy. Wytrwale trenuje i zbiera już tego owoce. Do tej pory miała do dyspozycji dwa wierzchowce.

Ostatnio Martynka poinformowała o trudnym rozstaniu. Chodzi o 11-letniego konia o imieniu Drzewiec. Rodzice dziewczynki postanowili go sprzedać.

Aktualnie nie mogę mieć dwóch koni, a potrzebowałam lepszego – tłumaczyła Martyna na swoim Instagramie.

Obecnie córka Marty jeździ na koniu o imieniu Kamelot.

Martyna była bardzo przywiązana do swojego wierzchowca. Trudno jej było go pożegnać.

Jak przyznała, trudno było jej się pożegnać z Drzewcem, szczególnie, gdy widziała filmik wchodzącego go do specjalnego koniowozu. Co się teraz stanie się z koniem? Jak poinformowała Martyna, trafi on teraz do dziewczynki w… Finlandii. Cóż, miejmy nadzieję, że tęsknota i smutek szybko miną! – napisano w Super Expressie.

W relacji na Instagramie, na pytanie jednego z internautów, czy będzie starała się pozostać w kontakcie z rodziną, do której trafił Drzewiec, odpowiedziała, że być może, ale z pewnością nie poda tego do wiadomości publicznej.


Martyna Dubieniecka wygrała zawody jeździeckie

Martyna Dubieniecka wygrała zawody jeździeckie

Martyna Dubieniecka wygrała zawody jeździeckie

Martyna Dubieniecka wygrała zawody jeździeckie

Martyna Dubieniecka na Instagramie

Martyna Dubieniecka na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×