Szukaj

Córka Marty Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego! Wszystkim pochwaliła się na Instagramie!

Jaką uczennicą jest Ewa Dubieniecka? Córka Marty Kaczyńskiej zakończenie roku szkolnego uczciła symbolicznym toastem, który wzniosła puszką z colą. Nastolatka cała w skowronkach pochwaliła się zdaniem do następnej klasy.
Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Córka Marty Kaczyńskiej wyrasta na nową gwiazdę internetu. Ewa Dubieniecka aktywnie relacjonuje swoje luksusowe życie na Instagramie, na którym dała się poznać jako bardzo zdolna i kreatywna influencerka o artystycznej duszy. Nastolatka może pochwalić się niezwykłym wyczuciem estetyki. Nawet zwykłe selfie zmienia w dzieło sztuki. Ewa potrafi tak dobrać kolory, światła i motywy graficzne, że nawet na pozór nudna fotka przykuwa uwagę i zyskuje setki wirtualnych polubień. Do tego wszystkiego dziewczyna uchodzi za bardzo zdolną i pilną uczennicę, która zakończenie roku szkolnego postanowiła uczcić w symboliczny sposób.

Nastolatka opublikowała na swoim Instastory zdjęcie, na którym wznosi toast. Córka Kaczyńskiej przejście do kolejnej klasy celebrowała niezdrową colą:

Oficjalnie skończone! Na zdrowie za moje nowe życie! – napisała w komunikacie do swoich obserwatorów.

Jako że oceny Ewy były bardzo dobre, na początku miesiąca — zamiast zaliczać egzaminy poprawkowe — dostała w nagrodę bilety na koncert swojej ukochanej koreańskiej grupy BTS. Dubieniecka poleciała aż do Londynu, by zobaczyć swoich idoli z bliska. Łatwo można wywnioskować, że wylot do stolicy Wielkiej Brytanii, w której mogła spełnić jedno ze swoich skrytych marzeń, był nagrodą od rodziców za wysoką średnią uzyskaną na świadectwie szkolnym.

Gratulujemy i Ewie, i Marcie!

Zobacz: Niepokojące i przerażające zarazem. Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem! “Krew, pot i łzy”

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej zmieniła się w potwora! Ewa Dubieniecka świętuje Halloween wbrew woli matki


Czy Ewa Dubieniecka jest podobna do Marty Kaczyńskiej?

×