Szukaj

Córka Marty Kaczyńskiej wygrzewa się w tropikach. Mała Ewa chwali się wakacjami w czasach pandemii

Marta Kaczyńska, córka, wakacje

Marta Kaczyńska, córka, wakacje

Marta Kaczyńska ma troje dzieci: dwie córki i syna. Najstarsza córka – Ewa właśnie udostępniła zdjęcia z egzotycznych wakacji. Dokąd wyleciała w czasie pandemii?

Marta Kaczyńska pochodzi z rodziny bardzo religijnej. Dla jej śp. rodziców wiara była niezwykle ważna. Jednak jak to w życiu bywa – wiara swoje, życie swoje. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich aktualnie jest dwukrotną rozwódką. Wiadomość o tym, że urodzona w 2003 roku Ewa nie jest córką pierwszego męża Kaczyńskiej, z którym wówczas była związana, a Marcina Dubienieckiego, z którym Marta romansowała podczas pierwszego małżeństwa, była niemałym skandalem w mediach. Mężczyzna następnie został jej drugim mężem.

Dziś córka Kaczyńskiej jest dorastającą kobietą i wszystko wskazuje na to, że ma bardzo ciekawą osobowość. 17-latka coraz częściej eksperymentuje ze swoim wyglądem, przez co możemy się domyślić, że drzemie w niej buntownicza natura. Zaledwie rok temu, gdy jej mama napisała felieton o szkodliwości obchodzenia Halloween, ona z dumą pokazała zdjęcie w upiornym makijażu przed wyjściem na imprezę.

Nie ma co się dziwić, gdyż życie Ewy z pewnością nie należało do łatwych. Najpierw tragiczna śmierć jej dziadków, która spowodowała, że była zmuszona razem z mamą przeżywać publicznie żałobę i brać udział w rozlicznych uroczystościach, potem rozwód rodziców. Dodatkowo pojawił się w jej życiu nowy ojczym, oraz kolejne dziecko w domu. Dlatego też jej nastoletni bunt może być mocniejszy niż u jej rówieśników.

Córka Marty Kaczyńskiej pokazała zdjęcia z wakacji w czasie pandemii

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej lubi szokować swoich obserwatorów. Jakiś czas temu pokazała się w makijażu, w którym nie wyglądała na grzeczną nastolatkę. Na dodatek na fotografii wyzywająco wyciągała z ust gumę do żucia.

Dziś po raz kolejny zaskoczyła internautów, publikując na swoim koncie relację z wyjazdu w tak trudnym czasie, jak obecna pandemia koronawirusa. Wygląda na to, że zdecydowała się odwiedzić ciepłe, egzotyczne kraje. Na udostępnionych zdjęciach widzimy piękną plażę oraz widok z luksusowego statku. Miejmy nadzieję, że podczas wyjazdu dziewczyna pamięta o zachowaniu rozwagi i ostrożności.


córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

córka Marty Kaczyńskiej na wczasach

Dodaj komentarz

  • aniak pisze:

    Ładna dziewczyna

  • Gość pisze:

    Zapomnieliscie dodać że ojciec jest częstym gościem w więzieniu bo sie dorobil na niepelnosprawnych
    w ten sposob zapewniajac tym szczerze oddanym katolikom jak twierdzicie byt aż do tej pory.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×