Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej dyktuje trendy w manicure! Polskie blogerki mogą się pakować!

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Marta Kaczyńska musi być bardzo dumna ze swoich nastoletnich córek. Szczególne powody do radości dostarcza matce 16-letnia Ewa, która powoli staje się królową Instagrama. Zobaczcie jej najnowszy post!

Marta Kaczyńska obecnie przeżywa swoją drugą młodość, celebrytka niedawno została mamą, zatem u boku trzeciego męża na całego korzysta z życia. Córka Lecha Kaczyńskiego jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, często swoim szczęściem dzieli się z internautami. W ślady przebojowej matki idą jej dwie córki: 16-letnia Ewa Dubieniecka oraz młodsza od niej Martynka. Obie dziewczynki kochają media społecznościowe, w których radzą sobie znakomicie.

Szczególnym talentem wykazuje się Ewa, która do perfekcji opanowała Instagram (ma na nim aż dwa profile!). Nastolatka regularnie wkleja na swój profil ciekawostki ze swojego dziecięcego życia, są również osobiste refleksje opatrzone ciekawymi zdjęciami. Choć Ewa ma dopiero 16 lat, idzie jak burza, z pewnością niebawem stanie się poważną konkurentką dla Jessiki Mercedes oraz Maffashion. Zanim jednak Dubieniecka zajmie się wyznaczaniem światowych trendów mody, na jej profilu można podziwiać propozycję modnego wizażu paznokci.

Ewa pokazała szałowe foto, na którym prezentuje swój letni kolorowy manicure. Dubieniecka postawiła na letnią koloryzację, zatem jej paznokcie mienią się w barwach pomarańczy oraz fioletu. Zdjęcie jest niezwykle stylowe, bowiem oprócz ślicznej dziecięcej dłoni, widzimy stylowe słuchawki z białym kabelkiem, który figlarnie owijaj zgrabne paluszki nastolatki apelującej o odezwę do znajomych z grup, do których należy.

Jak wam się podoba propozycja wakacyjnego manicure w wydaniu córki Marty Kaczyńskiej?

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego! Wszystkim pochwaliła się na Instagramie!

Zobacz: Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie: “Jestem przygnębiona”. Niepokojące wpisy nastolatki dają do myślenia

Zobacz: Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Co chciała przekazać swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie?


Ewa Dubieniecka zaszalała z manicure

Ewa Dubieniecka zaszalała z manicure

Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roEwa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnegoku szkolenego

Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnego

Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie

Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×