Szukaj

Niepokojące. Córka Marty Kaczyńskiej publicznie o walce ze stresem i bólem! Jej post namiesza w mediach

Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej

Ewa Dubieniecka o walce ze stresem i bólem

Życie Marty Kaczyńskiej, czy jej się to podoba czy nie, niemal nieustannie jest na świeczniku. Córka zmarłej w tragicznym wypadku pary prezydenckiej, Marii Kaczyńskiej i Lecha Kaczyńskiego, stara się raczej unikać rozgłosu, nie komentuje swojego życia prywatnego i unika mediów. Inaczej sprawa ma się z jej dorastającymi powoli córkami, które w naturalny dla nastolatek sposób zwracają się do social mediów.

Między innymi z nich wiemy, że Ewa Dubieniecka, starsza z córek Kaczyńskiej, jest wielką fanką koreańskiego zespołu BTS, który w tym roku zdobył nagrodę w kategorii “Najwięksi fani” podczas gali MTV EMA 2018Bilbao. Popowy boysband w wydaniu Koreańczyków zdobywa coraz większe uznanie na całym świecie – szczególnie zaś przemawia do nastolatków zmagających się z typowymi dla tego wieku uczuciami.

Na Instastory Ewy mogliśmy przeczytać wypowiedź jednego z członków zespołu, który zauważył, że dzieci uciekają w muzykę, aby nie czuć się samotnie:

Jesteśmy tylko bandą smutnych dzieci, które pokładają nadzieję w fakcie, że założenie słuchawek na uszy sprawi, że nie będziemy się czuć tak samotnie.

Jak skomentowała to Dubieniecka? Krótko i zwięźle:

Prawda

Ewa opublikowała także wymowny komiks będący niepokojącym sygnałem dla otoczenia. Grafika przedstawia trzy czarne charaktery – problemy, stres i ból – atakujące wyraźnie posmutniałego kolegę, który znajduje ukojenie dopiero, gdy przytula go inny bohater nazwany BTS. Tym samym Dubieniecka potwierdza, że muzyka jej ulubionego k-popowego zespołu pozwala jej uciec od codziennych problemów z jakimi przychodzi jej się zmagać.

Zgadzacie się z nią? Czy zakładanie słuchawek na uszy i pogrążanie się w muzyce faktycznie może sprawić, że człowiek poczuje się mniej samotny?

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem! „Krew, pot i łzy”

Córka Marty Kaczyńskiej oddała hołd tragicznie zmarłym dziadkom. Jej słowa ściskają za gardło

Marta Kaczyńska mieszka w pięknych wnętrzach! Jej córka oprowadziła fanów po domu


Czy Ewa Dubieniecka jest podobna do Marty Kaczyńskiej?

×