Śliczna córka Madonny zszokowała na New York Fashion Week. Miała nieogolone nogi, ale wszyscy mówią o tym, co na siebie założyła

Lourdes Leon Madonna córka

Lourdes Leon Madonna córka

Córka Madonny pokazała nieogolone nogi na New York Fashion Week

Lourdes Leon, a właściwie Lourdes Maria Ciccone Leon, jest pierwszym biologicznym dzieckiem Madonny. Dziewczynka przyszła na świat 14 października 1996 roku w szpitalu w Los Angeles. Ojcem Lourdes, która dawno przestała być małym dzieckiem, jest ówczesny partner Królowej Popu, Carlos Leon. Jej imię nawiązuje do miejscowości we Francji, w której podobno widziano Matkę Boską. Madonna przyznała kiedyś, że chciała się tam udać na pielgrzymkę.

Lourdes ma już 18 lat i trzęsie branżą modową. Śliczna córka wokalistki dostaje pracę u najlepszych projektantów na świecie. W tym roku pojawiła się też na wybiegu podczas New York Fashion Week i zszokowała wszystkich odważną stylizacją. Zamiast koszuli czy choćby stanika, miała na sobie uprząż z muszli, które zasłaniały jej nagie piersi. Spod podartych i poszarpanych jeansów wystawała czarna bielizna, a zielone włosy przykuwały wzrok.

Najwięcej emocji wzbudził jednak fakt, że dziewczyna nie zadała sobie trudu, by ogolić nogi. Spodnie odsłaniają jej łydki, więc dokładnie to widać. Fani domu mody, w którego pokazie wystąpiła, byli tym faktem nieco zniesmaczeni. Nie było to jednak zaskoczeniem, bo Lourdes od dawna głośno mówi, że kobiety mają prawo do wyglądania tak, jak nakazała natura i wcale nie musi golić nóg dla publicznego poklasku.

Ogolone nogi czy nie, trzeba przyznać, że 18-latka jest prześliczna. Myślicie, że zrobi karierę jak Kaia Gerber?

„Nie miałam zamiaru oddawać jej hołdu”. Madonna o śmierci Arethy Franklin i przemowie na MTV VMA 2018

Odlotowe kreacje gwiazd na MTV VMA 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez

Jak świętować 60-stkę to tylko tak jak Królowa Popu! Madonna wyprawiła gigantyczne party i imprezowała jak nastolatka!

 


Lourdes Leon nie ogoliła nóg na pokaz mody

Lourdes Leon nie ogoliła nóg na pokaz mody

Lourdes Leon nie ogoliła nóg na pokaz mody

Lourdes Leon nie ogoliła nóg na pokaz mody

Lourdes Leon na New Your Fashion Week

Lourdes Leon na New Your Fashion Week

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×