Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie Neny. Zawadiacko nałożona czapeczka i rozbrajający uśmiech rozczulają. Mała to kopia Piotra Szeląga

Lara Gessler pokazała Nenę

Lara Gessler pokazała Nenę

Lara Gessler pokazała najnowsze zdjęcie swojej córeczki Neny. Dziewczynka jest przesłodka. Nie da się też ukryć, że jest bardzo podobna do swojego taty, Piotra Szeląga.

Lara Gessler popularność zyskała dzięki swojej mamie, Magdzie Gessler. To właśnie ona kilka lat temu wprowadziła swoje młodsze dziecko na salony. Od tamtej pory fani zaczęli interesować się także jej życiem. Młoda kobieta zaczęła bywać na salonach, a także wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie dała się poznać jeszcze lepiej. Po tym ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie.

Lara Gessler ma na Instagramie 261 tys. obserwujących. To z nimi chętnie dzieli się swoją codziennością. Nie waha się pokazywać nawet intymnych szczegółów. Opowiedziała o swoim związku z Piotrem Szelągiem, pierwszej ciąży, ślubie, porodzie, a teraz chętnie dzieli się wrażeniami z oczekiwania na kolejne dziecko. Opublikowała krótkie nagranie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek. Jakiś czas później ku uciesze fanów zdradziła, że do ich rodziny wkrótce dołączy chłopiec.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna  #odpowiadającnapytania #owboy @piotr.szelag #pregnancy #2under2 #sopot – napisała.

Póki co jednak uwagę rodziny skupia na sobie Nena. Zobaczcie jej nowe zdjęcie.

Córka Lary Gessler na nowym zdjęciu. Nena wygląda jak kopia Piotra Szeląga

Nena jest oczkiem w głowie całej rodziny. Dziewczynka jest pierwszą wnuczką Magdy Gessler, a ta w roli babci ma spełniać się znakomicie, co potwierdziła jej córka.

Zawsze pozycjonowała się tak, że będzie superbabcią. Więc teraz ma do tego pole i bardzo o to dba – powiedziała Lara w podcaście Tak Mamy.

Lara należy do tych gwiazd, które chętnie publikują w sieci zdjęcia swojego dziecka. Jej córka od pierwszych dni jest małą gwiazdą Instagrama, a każde zdjęcie, czy nagranie z jej udziałem wzbudza entuzjazm wśród fanów. Dumna mama postanowiła opublikować kadr, na którym widzimy Nenę, która pozuje z zawadiacko nałożonej na blond loki czapeczce, żółtej bluzie i białych bucikach. Z uwagą przypatruje się osobie, która ją fotografuje.

Na pierwszy rzut oka widać, jak mała jest podobna do swojego taty. Nie da się ukryć, że różni ich tylko kolor włosów. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Nana na nowym zdjęciu

Nana na nowym zdjęciu

Piotr Szeląg i Nena

Piotr Szeląg i Nena

Piotr Szeląg i Nena

Piotr Szeląg i Nena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×