Szukaj

Córka Kylie Jenner na czerwonym dywanie! Debiut Stormi Webster rozczulił internautów

Stormi - debiut na czerwonym dywanie

Stormi - debiut na czerwonym dywanie

Córka Kylie Jenner, Stormi Webster, zadebiutowała na czerwonym dywanie. Dziewczynka, chociaż niedawno skończyła roczek, ma zadatki na prawdziwą gwiazdę. Zobaczcie zdjęcia małej gwiazdy z premiery filmowej. 

Kylie Jenner jest przyzwyczajona do błysków fleszy i obecności kamer, które w jej życiu goszczą od 12 lat. Od 2007 roku bierze udział w reality show – Z kamerą u Kardashianów, który przyniósł jej niesamowitą popularność. Gwiazda nie poprzestała jednak tylko na byciu celebrytką, a sprytnie wykorzystała darmową promocję do stworzenia imperium kosmetycznego.

Zobacz: Kylie Jenner pokazała oficjalną sesję zdjęciową z córką! Mała Stormi jest już gwiazdą internetu

Córka Kylie Jenner – Stormi Webster na czerwonym dywanie

Kylie, która na brak zajęć narzekać nie może, zdecydowała się podjąć kolejnego wyzwania i została mamą. W zeszłym roku na świat przyszła Stormi Webster, córeczka amerykańskiej gwiazdy i jego partnera Travisa Scotta. Od tego momentu dziewczynka stała się oczkiem w głowie sławnej mamy.

Świadczyć może o tym fakt, że w otoczeniu rodziców, we wtorkowy wieczór Stormi pojawiła się na czerwonym dywanie. Okazja była nieprzypadkowa. Tego dnia odbywała się bowiem premiera dokumentu, opowiadającym o tacie dziewczynki. Travis Scott: Mamo, potrafię latać, to propozycja, którą fani muzyka z pewnością powinni zobaczyć.

Zobacz: Zdjęcia luksusowego samolotu Kylie Jenner zwalają z nóg! Długo nie zapomnicie tych ociekających bogactwem wnętrz

Trzeba przyznać, że Stromi na czerwonym dywanie skradła uwagę fotoreporterów. To oni zrobili jej urocze ujęcia, na których m.in. odważnie pozuje na wprost obiektywu. Prezentowała się niezwykle szykownie w zielonym, dresowym komplecie, do którego dopasowano jej białe buciki.

Dziewczyna wyglądała niemal tak samo elegancko, jak jej rodzice. Kylie zdecydowała się na przylegającą do ciała, białą sukienkę, do której dobrała obcasy w tym samym kolorze. Travis natomiast postawił na kontrastowe barwy, ubierając się w czerń.

Kiedy zdjęcia trafiły do sieci, oczarowały fanów rodziny. To oni, w social mediach pod ich adresem nie szczędzili komplementów:

  • Stormi to idealne dziecko.
  • Kocham Waszą rodzinę!
  • Stormi na czerwony dywanie? Jestem w szoku tego debiutu.
  • To najsłodsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna.
  • Idealna rodzinka, to i idealne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że komplementy są w pełni zasłużone.

Zobacz: Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka: „Jestem w ciąży!”. Na Instagramie pojawiło się sensacyjne nagranie! [WIDEO]


Kylie Jenner, Travis Scott i Stormie na premierze filmu

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormie na premierze filmu

Kylie Jenner na premierze Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX (10373277ci) Travis Scott, Stormi Webster and Kylie Jenner 'Travis Scott: Look Mom I Can Fly' film premiere, Arrivals, Barker Hangar, Los Angeles, USA - 27 Aug 2019

Kylie Jenner na premierze Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX (10373277cr) Stormi Webster and Kylie Jenner 'Travis Scott: Look Mom I Can Fly' film premiere, Arrivals, Barker Hangar, Los Angeles, USA - 27 Aug 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×