Kasia Skrzynecka z córką na zdjęciu z Grecji: „Tak nas widzi tatuś”. Alikia jest nie tylko śliczna, ale wzrostem dogania mamę

Kasia Skrzynecka z córką

Kasia Skrzynecka z córką

Kasia Skrzynecka na nowym zdjęciu z córeczką. Alikia Ilia jest coraz ładniejsza, a wzrostem niemal przewyższa popularną mamę.

Katarzyna Skrzynecka jest artystką wielozadaniową i świetnie radzi sobie zarówno jako aktorka, jak i wokalistka, ale także prezenterka i jurorka. W ciągu lat kariery zagrała w między innymi w takich produkcjach, jak Księga wielkich życzeń, Duża przerwa, Pamiętnik znaleziony w garbie, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Nocne graffiti, Bulionerzy, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.  Cały czas jest aktywna zawodowo, a jej grafik pęka w szwach. Od jakiegoś czasu telewidzowie mogą ją też oglądać jako jurorkę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Kasia Skrzynecka od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Aktorka i sportowiec zaczęli się spotykać w 2007 roku, a 19 czerwca 2009 roku odbył się ich ślub. Nieco ponad dwa lata później – dokładnie 23 listopada 2011 roku – para powitała na świecie swoje pierwsze i jedynie wspólne dziecko. Zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali niespotykanymi imionami Alikia Ilia. Co, jak wyjaśniła aktorka w jednym z postów, oznacza z greckiego Aliki  krystaliczna, szczera, szlachetna.

Zarówno na profilu Katarzyny Skrzyneckiej, jak i jej męża pojawiają się nowe zdjęcia z wakacji. Niemal na każdym z nich widać ich córkę. Internauci szybko zauważyli, że 10-latka odznacza się wyjątkową urodą, a wyrosła tak, że niedługo będzie wyższa niż mama.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej jest już prawie tak wysoka, jak jej mama

Kasia i jej najbliżsi właśnie przebywają na wakacjach w ukochanej Grecji. Oczywiście Skrzynecka nie zostawiła fanów i na bieżąco relacjonuje pobyt. Nie brakuje pięknych zdjęć. Także tych ze śliczną córeczką. W sobotę zapozowały razem.

Kalispera czyli DobrePopołudnie. Kolejny dzień w szczęśliwym greckim azylu. Tak nas widzi Dadi @marcinlopucki – napisała gwiazda.

Kasia i Alikia w ślicznych sukienkach uśmiechają się do obiektywu. Dziewczynka bardzo urosła i już niedługo przegoni znaną mamę. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Skrzynecka i Alikia

Kasia Skrzynecka i Alikia

Kasia Skrzynecka wygryza arbuza?

Kasia Skrzynecka wygryza arbuza?

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Katarzyna Skrzynecka chwali się egzotycznymi wakacjami z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×