Gdzie się podział ojciec córki Kasi Kowalskiej? Nagle zapadł się pod ziemię. Chyba wiemy dlaczego

Ola Kowalska z ojcem

Ola Kowalska z ojcem

Ola, córka Kasi Kowalskiej, nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Dlaczego? Super Express przypomniał fragment wywiadu, który bardzo wiele wyjaśnia.

Kasia Kowalska 23 lata temu została mamą. Na świat przyszła jej córka Ola, która jest owocem miłości artystki i Kostka Joriadisa, artysty greckiego pochodzenia. Dziewczyna nie utrzymuje kontaktów z ojcem, a o powodach swojej decyzji opowiedziała w wywiadzie, który dziś przypomnieli dziennikarze Super Expressu.

Ola Kowalska o relacjach z ojcem. Dlaczego źle się układają?

Ola, gdy miała 18 lat, postanowiła pozwać swojego ojca. Powodem był fakt, że ten nie płacił alimentów. Chociaż mama próbowała ją zniechęcić do tego pomysłu, była nieustępliwa. Wywalczyła pieniądze od ojca. Dlaczego? Okazuje się, że córka Kasi Kowalskiej nie czuje potrzeby utrzymywania z nim kontaktu. Chociaż dała mu szansę, mężczyzna jej nie wykorzystał:

Mama powiedziała jasno, że jeśli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz, uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem, to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic – mówiła w wywiadzie dla Vivy!

Kasia Kowalska z córką Olą na okładce magazynu Viva!

Na szczęście Ola od zawsze może liczyć na mamę. To ona wzięła na barki cały ciężar wychowania córki:

Pamiętam, że jak byłam mała i mama walczyła o prawo do opieki rodzicielskiej, przyszła do nas psycholog. Miałam narysować naszą rodzinę. Narysowałam mamę, siebie i trzy koty. To była moja rzeczywistość.

Ola Kowalska trafiła do szpitala

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala w Londynie, gdzie na co dzień mieszka. Poinformowała o tym piosenkarka, która pod koniec ubiegłego tygodnia zaapelowała, by jej obserwujący, nie wychodzili z domów bez potrzeby:

Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.

Dzień później piosenkarka opublikowała kolejny wpis, w którym poinformowała, że stan jej córki jest stabilny.

Zobacz: Kasia Kowalska przekazała najnowsze informacje o stanie Oli. Razem z synkiem dziękują fanom za wsparcie


Kostek Yoriadis

Kostek Yoriadis

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×