Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala przez koronawirusa. Konieczna okazała się intubacja

Ola Kowalska ma podejrzenie koronawirusa. Trafiła do szpitala. O jej stanie poinformowała Kasia Kowalska na swoim Instagramie, przy okazji apelując do internautów o pozostawanie w domu. W jakim stanie znajduje się córka wokalistki?
Kasia Kowalska - córka

Kasia Kowalska - córka

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, przebywa W tej chwili w Londynie, gdzie od kilku lat mieszka i studiuje. Jej mama otrzymała telefon z londyńskiego szpitala. Okazuje się, że córka Kasi Kowalskiej ma wszelkie objawy, które powoduje koronawirus. Lekarze zmuszeni byli ją zaintubować.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa? W jakim jest stanie?

O stanie zdrowia córki poinformowała Kasia Kowalska w swoich social mediach. Ola mieszka, uczy się i tworzy modę w stolicy Anglii. To tam najprawdopodobniej zaraziła się koronawirusem.

Kasia Kowalska zaapelowała do swoich fanów na Instagramie w bardzo poruszający sposób. W wideo opowiedziała, że jej córka w poważnym stanie znajduje się w angielskim szpitalu.

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirowałam mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam i powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc… nie wiem, nie potrafię płakać chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie – mówiła roztrzęsiona Kowalska.

Nie powiedziała wprost, że Ola zmaga się z COVID-19, ale z wszystkich objawów dziewczyny i tego, że musiała zostać zaintubowana, a więc ma problemy z oddychaniem, oraz tego, że wokalistka apeluje o niewychodzenie z domów i dbanie o siebie można wnioskować, że chodzi o koronawirusa.

Przypomnijmy, że COVID-19 objawia się wysoką temperaturą, suchym kaszlem i trudnością z oddychaniem. Pomimo obiegowej opinii jest groźny nie tylko dla ludzi w podeszłym wieku i złym stanie zdrowia. Atakuje również zdrowych ludzi w sile wieku. Wszyscy muszą na siebie uważać. Mamy nadzieję, że apel Kasi Kowalskiej przyniesie zamierzony efekt, a Oli życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nawet i teraz nie potraficie się powstrzymać od obrzydliwych komentarzy nie mogę już czytać co nasze społeczeństwo wypisuje jest mi wstyd za niektórych ludzi Jak można być tak bezdusznym człowiekiem ???? ???? opluwacie się wypisujecie brednie zamiast się wszyscy razem wspierać by przetrwac jak ze trudny dla nas wszystkich czas

 • Gość 3 pisze:

  Jest pełnoletnia, więc potrzebna zgoda????

  • Gość pisze:

   tez to mnie zastanowiło, dziwne

  • Czytelniczka pisze:

   Widocznie potrzebna. Jeśli ktoś jest nieprzytomny w szpitalu i nie jest w stanie sam zadecydować o podejmowanych wobec siebie procedurach leczenia, to chyba oczywiste że szpital kontaktuje się z najbliższymi, żeby oni zdecydowali.

  • Gość pisze:

   A będąc nieprzytomną z niedotlenienia podpisze dokument? Co za bzdury

 • Gość 1 pisze:

  Ciekawe co śmieciu powiesz jak cię to dopadnie lub kogoś z twojej rodziny. Pamiętaj smrodzie że karma wraca. Brak słów na takiego śmiecia bo inaczej nie można Cię nazwać.

 • Gość pisze:

  ma za swoje smrodziara. nie izolowala sie to teraz cierpi

  • Ewka pisze:

   Jesteś złym albo niedojrzałym człowiekiem, jeśli uważasz, że ludzie, którzy mieli pecha i zarazili się koronawirusem dostali za swoje i powinni cierpieć.

 • Gość pisze:

  Tylko to głąbie zrozumiałaś z tego przekazu

 • Gość pisze:

  Bez makijażu wygląda jak ja po dwunastce w pracy zaorana na maksa

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×