Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala przez koronawirusa. Konieczna okazała się intubacja

Kasia Kowalska - córka

Kasia Kowalska - córka

Ola Kowalska ma podejrzenie koronawirusa. Trafiła do szpitala. O jej stanie poinformowała Kasia Kowalska na swoim Instagramie, przy okazji apelując do internautów o pozostawanie w domu. W jakim stanie znajduje się córka wokalistki?

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, przebywa W tej chwili w Londynie, gdzie od kilku lat mieszka i studiuje. Jej mama otrzymała telefon z londyńskiego szpitala. Okazuje się, że córka Kasi Kowalskiej ma wszelkie objawy, które powoduje koronawirus. Lekarze zmuszeni byli ją zaintubować.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa? W jakim jest stanie?

O stanie zdrowia córki poinformowała Kasia Kowalska w swoich social mediach. Ola mieszka, uczy się i tworzy modę w stolicy Anglii. To tam najprawdopodobniej zaraziła się koronawirusem.

Kasia Kowalska zaapelowała do swoich fanów na Instagramie w bardzo poruszający sposób. W wideo opowiedziała, że jej córka w poważnym stanie znajduje się w angielskim szpitalu.

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirowałam mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam i powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc… nie wiem, nie potrafię płakać chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie – mówiła roztrzęsiona Kowalska.

Nie powiedziała wprost, że Ola zmaga się z COVID-19, ale z wszystkich objawów dziewczyny i tego, że musiała zostać zaintubowana, a więc ma problemy z oddychaniem, oraz tego, że wokalistka apeluje o niewychodzenie z domów i dbanie o siebie można wnioskować, że chodzi o koronawirusa.

Przypomnijmy, że COVID-19 objawia się wysoką temperaturą, suchym kaszlem i trudnością z oddychaniem. Pomimo obiegowej opinii jest groźny nie tylko dla ludzi w podeszłym wieku i złym stanie zdrowia. Atakuje również zdrowych ludzi w sile wieku. Wszyscy muszą na siebie uważać. Mamy nadzieję, że apel Kasi Kowalskiej przyniesie zamierzony efekt, a Oli życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×