Joanna Krupa nagrała pierwsze kroki Ashy. To ona jest największą gwiazdą w domu modelki. Słodziak!

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Joanna Krupa pokazała pokoik Ashy

Córka Joanny Krupy już samodzielnie chodzi. Modelka nagrała Ashę, jak stawia pierwsze kroki. Dziewczynka skradła serca internautów. Zobaczcie, jaki z niej cukiereczek.

Joanna Krupa od ponad roku spełnia się w roli matki. Modelka na początku listopada 2019 urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła córeczka, która otrzymała imię Asha. Jest ona owocem miłości gwiazdy z amerykańskim producentem filmowym – Douglasem Nunesem. Para co rusz publikuje nowe zdjęcia dziewczynki, która z każdym dniem robi się coraz bardziej podobna do sławnej mamy.

Pierwszy kroki Ashy. Córka Joanny Krupy już chodzi

Asha wyrosła na ulubienicę internautów. Każde jej zdjęcie bije rekordy popularności na profilu Joanny. Można wręcz odnieść wrażenie, że słodka blondynka stała się inspiracją dla innych dzieci. Matki masowo podpytują Krupę o stylowe akcesoria, jakie wybiera dla swojej iskierki. Te zwykle pochodzą od najlepszych producentów. Wszystkie zabawki, które Asha ma w swojej kolekcji posiadają specjalistyczne atesty i są bezpieczne dla małego dziecka.

Gwiazda zdradziła, że ostatnio serce jej córki skradł pluszak o imieniu Rovee. Asha tak bardzo oszalała na jego punkcie, że nie rozstaje się z nim ani na krok. Na widok maskotki na twarzy dziewczynki pojawia się szeroki uśmiech, który prowadząca Top Model uwieczniła na zdjęciu. Uwagę zwraca coś jeszcze.

Joanna nagrała pierwsze kroki córki. Asha już samodzielnie chodzi, a nawet biega, co niezwykle rozczuliło internautów.

Asha i jej nowy przyjaciel Rovee biegną razem podbijać świat! – napisała Joanna.

Fani w komentarzach prześcigają się w komplementach. Wszyscy zgodnie rozpływają się nad urodą córki swojej ulubienicy.

  • Jaka ona jest słodka!
  • Co za słodziak.
  • Czorcik mały – piszą.

Sama Joanna nie ukrywa, że Asha jest teraz dla niej całym światem i to z nią chce spędzać każdą wolną chwilę. Modelka i jej mąż już teraz postanowili zabezpieczyć przyszłość dziecka, o czym gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Asha ma już założone. Jak miała chrzest, to rodzina dała jej troszkę pieniążków i powolutku jej rośnie. Mój mąż się przejmuje o przyszłość Ashy. Ja jestem taka, żeby żyć dniem za dniem. Ale on jest bardziej taki, że dba o przyszłość. Bardziej wszystko planuje.

Wspaniale widzieć, jak pięknie rozwija się córka Krupy.


Córka Joanny Krupy – pierwsze kroki

Córka Joanny Krupy – pierwsze kroki

Córka Joanny Krupy – pierwsze kroki

Córka Joanny Krupy – pierwsze kroki

Joanna Krupa na nowym zdjęciu z Ashą

Joanna Krupa na nowym zdjęciu z Ashą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×