Iwona Węgrowska zabrała córkę pierwszy raz do fryzjera. Po 5 latach w ruch poszły nożyczki

Iwona Węgrowska z córką

Iwona Węgrowska z córką

Iwona Węgrowska zabrała swoją córeczkę do fryzjera. To była pierwsza taka wizyta małej Liliany. Dziewczynka z niepokojem patrzyła, co się dzieje z jej bardzo długimi włosami. Jak teraz wygląda?

Iwona Węgrowska w polskim show-biznesie zaistniała w 2004 roku, kiedy to wzięła udział w piątej edycji reality show Bar. Wówczas pierwszy raz zaprezentowała swoje wdzięki jako liderka zespołu ABRA, którymi zachwyciła zwłaszcza męską widownię, zdobywając licznych fanów. Wydała trzy solowe płyty. Ubiegłego lata pojawił się jej nowy singiel Nie potrafię kochać mniej.

Ma też dosyć burzliwe życie osobiste. Węgrowska przez dziewięć lat była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem, następnie w 2013 w Las Vegas poślubiła naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego, swój związek para zalegalizowała także w Polsce, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko rok. Z Maciej Marcjanikiem, Iwona ma 5-letnią córeczkę Lilianę. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie i częstym gościem w social mediach mamy. Iwona nie wzbrania się także przed zabieraniem dziewczynki na imprezy branżowe.

Iwona Węgrowska po raz pierwszy zabrała córkę do fryzjera

Fani Iwony Węgrowskiej nie mają wątpliwości, że jej córka jest do niej bardzo podobna. Sama wokalistka mówiła także, że wygląda na to, że Liliana odziedziczyła po niej także zamiłowanie do sceny.

Moja córka staje na jakichś takich podestach, zakłada szpilki, sukienkę, maluje się i po prostu ona jest wtedy gwiazdą – tańczy i śpiewa moje piosenki – mówiła w rozmowie z Newserią.

Dziewczynka niezmiennie zachwyca też fanów Węgrowskiej pięknymi włosami. Niektórzy nawet porównują je do legendarnych pukli Violetty Villas.

Liliana skończyła 5 lat i mama w końcu postanowiła zabrać ją do fryzjera. To pierwsza taka wizyta dziewczynki. Nic dziwnego, że Iwona pokazała relację z niej na Instagramie.

Po raz pierwszy u fryzjera. Szykujemy się na wyjazd nad morze  – napisała celebrytka – Obcinamy troszkę – dodała.

Na wideo widać, jak zaniepokojona Lila patrzy, jak dużo jej włosów znalazło się na podłodze. Na szczęście mama dotrzymała słowa i ostrzyżone zostały tylko końcówki.


Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Córka Iwony Węgrowskiej u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×