Córka gwiazdy TVN trafiła do szpitala: „Najadłyśmy się strachu, który nie mieści się w żadnych kategoriach”. Trudne chwile w życiu dziennikarki

Daria Górka TVN24

Dziennikarka TVN24 ma za sobą trudne chwile. Jak zdradziła w nowym poście na Instagramie, jej córka trafiła do szpitala. Jak się czuje?

Stacja TVN24 powstała w 2001 roku. Dzięki temu jest pierwszą polską telewizją informacyjną, która nadaje program przez całą dobę. Aktualnie na antenie co pół godziny pojawiają się serwisy informacyjne. W pozostałym czasie są nadawane programy publicystyczne, reportaże, magazyny oraz wywiady. Na dole ekranu wyświetlany jest ticker (pasek informacyjny) z najważniejszymi informacjami dnia.

Córka gwiazdy TVN24, Darii Górki, trafiła do szpitala

Ze stacją TVN24 jest związanych blisko 200 osób. Wśród nich jest też Daria Górka, która przez pewien czas występowała głównie w programie Czarno na białym. Pożegnała się jednak z tym formatem. Aktualnie co czwartek i piątek prowadzi informacje biznesowe, a także można ją oglądać w programie Dzień na BIS w TVN24bis.

Daria Górka w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu w rodzinnym Tczewie. Otoczona rodziną i przyjaciółmi wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera Marka. Od 2019 roku małżonkowie spełniają się w roli rodziców – razem wychowują córeczkę. Niestety dziewczynka niedawno miała pewne problemy zdrowotne, o czym jej mama poinformowała na Instagramie.

Górka w nowym poście przekazała, że dziewczynka zachorowała – doszło do tego, że 10 dni spędziła w szpitalu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:

Jest cała, zdrowa i w moich ramionach… na pierwszym spacerze od prawie miesiąca. A przez ten czas najadłyśmy się sporo strachu, który nie mieści się w żadnych kategoriach, walczyłyśmy dzielnie i pomieszkałyśmy 10 dni w szpitalu (fot. 3) Było też ogromnie dużo miłości. Taki czas. Czas, który zmienił wszystko. Już dobrze.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy:

  • Teraz już musi być dobrze. DUŻO ZDRÓWKA DZIEWCZYNY.
  • Buziole dla was Dziewczyny.
  • Oj Kochana współczuję bardzo! Cieszę się, że już dobrze.

My również trzymamy kciuki, by taka sytuacja się nie powtórzyła.


Daria Górka z córką

Daria Górka z córką

Daria Górka zdradziła, że jej córka trafiła do szpitala

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×