Córka Anny Głogowskiej po ekstremalnej metamorfozie: „Wygląd grzecznego chłopca”. 15-letnią Julię aż ciężko rozpoznać

Córka Głogowskiej ma nową fryzurę

Córka Głogowskiej ma nową fryzurę

Anna Głogowska uwieczniła wizytę 15-letniej córki u fryzjera. Julia zdecydowała się na całkowitą zmianę wizerunku. Odważna metamorfoza i ostre cięcie spodobały się internautom.

Anna Głogowska zyskała ogromną popularność w momencie, gdy dołączyła do obsady programu Taniec z Gwiazdami. Na planie poznała Piotra Gąsowskiego, a wspólne treningi przerodziły się w uczucie. Zakochani doczekali się córki, Julii. Nigdy nie zdecydowali się sformalizować relacji, a ta z czasem się rozpadła. Nadal jednak darzą się sympatią i zgodnie wychowują jedyną córkę. Ania nieustannie też uważa, że ojciec jej dziecka jest najprzystojniejszym z polskich aktorów.

Wiadomo, że Piotr Gąsowski. Polecam z całego serca wszystkim kobietom, które akurat tak się złożyło, że się zdecydowały na rozstanie, żeby mieć super relacje ze swoimi byłymi. Naprawdę jest ekstra. Muszę wam powiedzieć, że chyba teraz jest fajniej niż jak byliśmy razem – podsumowała.

Poniżej możecie wysłuchać jednego z naszych ostatnich wywiadów z Anią, gdzie pytaliśmy między innymi o znajomość z Mikołajem Roznerskim.

Priorytetem dla Ani jest jej nastoletnia córka, która równie dużo czasu spędza ze swoim ojcem. Nastolatka ma też doskonały kontakt ze starszym bratem – Jakubem, który jest synem Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Patchworkowa rodzina tak dobrze się dogaduje, że razem wyjeżdżają nawet na wakacje.

Wizerunek córki Ani i Piotra nie stanowi tajemnicy. Julia od najmłodszych lat pojawia się w sieci, czy towarzyszy rodzicom na branżowych imprezach. Teraz jej mama postanowiła pochwalić się w social mediach metamorfozą nastolatki.

Anna Głogowska pokazała metamorfozę nastoletniej córki

Anna Głogowska skrupulatnie prowadzi swoje konto w social mediach i regularnie udostępnia tam nie tylko kulisy swojej pracy, ale też życia prywatnego. Dzisiaj na jej profilu pojawiło się nagranie prosto od fryzjera. Nastolatka zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę i ścięła swoje włosy „na chłopaka”.

Moja 15 – letnia córka od paru dni ,dzięki @wojtekkrosny,
ma już jakby 11 lat ( ale skończone)
i wygląd bardzo grzecznego chłopca , któremu może , ewentualnie mama pozwoli kiedyś jeździć autobusem samodzielnie… – napisała rozbawiona Ania.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy są zachwyceni odważną zmianą w wyglądzie 15-letniej Julii.

  • Cóż za odważna metamorfoza.
  • Pięknie.

Jest też sporo wirtualnych serduszek. Jak wam się podoba metamorfoza Julii? Zdjęcia w naszej galerii.


Julia Gąsowska - córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Julia Gąsowska - córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Julia Gąsowska - córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Julia Gąsowska - córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Anna Głogowska z córką Julią Gąsowską

Anna Głogowska z córką Julią Gąsowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×