Córka Ewy Błaszczyk dostała rolę w „M jak miłość”. Kogo zagra śliczna Marinna Janczarska?

Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk

Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk

Córka Ewy Błaszczyk zagra w M jak Miłość. W kogo wcieli się Marianna Janczarska? Czy na stałe zasili obsadę produkcji?

Marianna Janczarska jest córką znanej aktorki, Ewy Błaszczyk. Przypomnijmy, że ma siostrę bliźniaczkę Aleksandrę, która w wyniku zakrztuszenia się tabletką, od 6 roku życia jest w śpiączce. To z jej powodu powstała fundacja Akogo?, a także klinika Budzik. 26-latka pomaga swojej mamie w ich prowadzeniu.

Marianna ruszyła także z własnym biznesem, marką ubrań, którą można kupić w internecie. To nie jest jedyne zainteresowanie córki Błaszczyk. Aktorka zdradziła, że młoda kobieta wciąż szuka swojej drogi życiowej i dlatego pracuje nad różnymi projektami. W ostatnim czasie napisała bajkę dla dzieci. Czeka na to, by została ona wydana, podobnie jak jej praca magisterska, którą poświęciła ojcu:

Marianna cały czas szuka swojej drogi. Pracuje nad nowymi projektami. Gramy razem w spektaklu, ale teraz najbardziej czekam, aż ukaże się bajka dla dzieci jej autorstwa. Co więcej, Mania skończyła studia dziennikarskie i napisała pracę magisterską o swoim ojcu, Jacku Janczarskim, która właśnie ma zostać wydana.

Dodajmy, że Marianna Janczarska jest z wykształcenia aktorką po Warszawskiej Szkole Filmowej. Właśnie w tym zawodzie będzie się realizować, grając w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce.

Córka Ewy Błaszczyk zagra w M jak Miłość

Marianna Janczarska już weszła na plan M jak miłość. Niedługo przed Bożym Narodzeniem będziemy mogli zobaczyć efekty jej pracy. Córka Ewy Błaszczyk pojawi się w wątku Kamila Gryca, którego gra Marcin Bosak. Wcieli się w biegłą psycholog, której zadaniem będzie ocena, czy mężczyzna nadaje się na ojca Poli. Gryc będzie uczestniczył w sprawie sądowej o opiekę nad córką. Matką dziecka jest jego była kochanka Weronika.

Psycholog, którą zagra Marianna, będzie musiała sprawdzić, czy Kamil nadaje się na jej tatę i czy ma warunki do wychowywania dziecka. To jej opinia będzie istotna dla sądu i na jej podstawie zapadnie ostateczna decyzja w sprawie Poli.

Jak potoczą się losy Gryca i Poli? Czy Dagmara na dłużej zagości ich życiu? To wszystko w najnowszym sezonie M jak Miłość.

Jeśli postać Marianny Janczarskiej spodoba się widzom, to jest szansa na to, że córka Ewy Błaszczyk na dłużej zagości na ekranach. Nie jest to pierwsza rola młodej aktorki w popularnej produkcji – wcześniej zagrała małą rólkę w serialu Ślad.


Marianna Janczarska

Marianna Janczarska

Marianna Janczarska

Marianna Janczarska

Ewa Błaszczyk i Marianna Janczarska

Ewa Błaszczyk i Marianna Janczarska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×