Córka Eminema jest zaręczona! Hailie Jade pokazała romantyczny moment i cudny pierścionek z diamentem

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema Hailie Jade jest zaręczona. Evan McClintock po siedmiu latach znajomości oświadczył się ukochanej. Pokazała romantyczny moment i pierścionek.

Eminem, czyli Marshall Mathers, od wielu lat jest związany z muzyką i już przeszedł do legendy. W 1996 roku wydał debiutancki, solowy album. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu, a raper stał się jednym z najlepiej sprzedających swoją twórczość artystów na świecie oraz najlepiej sprzedającym się artystą pierwszej dekady XXI wieku.  Dwutygodnik Rolling Stone sklasyfikował go na 83. miejscu na liście 100 najlepszych piosenkarzy wszech czasów.

Był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott. Poznali się w szkole średniej. Zaczęli się spotykać w 1989 roku. Dziesięć lat później byli po ślubie. Rozwiedli się w 2001 roku. Ponownie zostali małżeństwem w styczniu 2006 roku. W grudniu tego samego roku wzięli rozwód. Doczekali się córki Hailie, która przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku. Po rozwodzie zgodzili się dzielić opieką nad dzieckiem.

Obecnie córka Eminema ma już 28 lat, a od 7 lat spotyka się z Evanem McClintockiem. Mężczyzna właśnie poprosił ją o rękę.

Córka Eminema Hailie Jade jest zaręczona

Chociaż Eminem przez wiele lat bardzo chronił jej prywatności, ale Hailie od lat prowadzi już konto na Instagramie i stała się gwiazdą sieci. Dowodem może być fakt, że aktualnie jej profil śledzi ponad 3 mln internautów. Dzieli się z nimi wybranymi momentami z życia prywatnego. Pokazuje ujęcia z ukochanym, ale także od czasu do czasu chwali się obłędną figurą.

Haile Jade i Evan McClintock są parą od 2016 roku. Poznali się w liceum, a ich związek przetrwał wzloty i upadki zarówno w szkole średniej, jak i na studiach. Teraz ich relacja wkroczyła na nowy poziom. Evan wręczył ukochanej przepiękny pierścionek z diamentem.

Przypadkowe podsumowanie weekendu… 2.4.23… Kocham cię @evanmcclintock11 – 27-letnia Hailie podpisała zdjęcia z oświadczyn wraz z tym, na którym widać pierścionek.

Podczas gdy Hailie zajmuje się influencerką i chwali się samouczkami dotyczącymi makijażu i mody na Instagramie i TikToku, Evan jest biznesmenem. Obecnie pracuje jako dyrektor ds. rozwoju przedsiębiorstwa w Scout, firmie zarządzającej dochodzeniami w Royal Oak w stanie Michigan, tak podaje LinkedIn. Jest tam zatrudniony od sierpnia 2020 r., zaczynał jako nowy dyrektor ds. rozwoju biznesu.

Pod postem zakochanych zaroiło się od gratulacji!


Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Córka Eminema jest zaręczona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×