2-letnia córka Doroty Szelągowskiej zrobiła własną domową rewolucję! Wandzia kreatywność odziedziczyła po mamusi

Córka Doroty Szelągowskiej zrobiła domową rewolucję

Córka Doroty Szelągowskiej zrobiła domową rewolucję

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie swojej łazienki tuż po wizycie swojej dwuletniej córeczki Wandzi. Zobaczcie, jakie mała dziewczynka wprowadziła tam zmiany.

Dorota Szelągowska od lat spełnia się jako dekoratorka wnętrz, ale jest też przede wszystkim mamą. Niedawno przygotowywała się do osiemnastki swojego starszego syna Antoniego. W przygotowaniach uczestniczyła córeczka gwiazdy, Wandzia. Mała dziewczynka wprowadziła niezły chaos w luksusowej łazience mamy.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała, jak zmienił się jej syn! Antoni skończył 18 lat i wyrósł na takiego przystojniaka, że głowa mała!

Dorota Szelągowska – jak wygląda jej łazienka po wizycie córeczki?

Dorota Szelągowska jest świetną projektantką. Zapewnia komfortowe i piękne wnętrza wszystkim swoim klientom. Nie zapomniała o własnym zaciszu domowym, które urządziła w najlepszym stylu.

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Na swoim Instagramie pochwaliła się łazienką. Jest piękna, luksusowa, ale także funkcjonalna. Jednak wizyta dwuletniej córeczki gwiazdy, Wandzi, nieco zmieniła oblicze wnętrza, które miało być zawsze uporządkowane i jak z żurnala. Zdecydowanie talent do metamorfoz odziedziczyła po swojej mamie.

Kiedy w swojej super hiper eleganckiej i wymarzonej łazience, w której zawsze miał być porządek, usiłujesz się pomalować, żeby jakoś wyglądać na osiemnastce Syna, ale masz też niespełna dwuletnie dziecko, które Ci asystuje. #motherhood – napisała Dorota Szelągowska.

Zobacz: Dorota Szelągowska z wielką pompą zamknęła wakacyjny sezon! Jej szałowa fotka prosto z basenu jest już hitem Instagrama!

Internauci żywo zareagowali na post dziennikarki, okazuje się, że wielu zna ten ból, kiedy piękne wnętrza i porządek sobie, a życie sobie.

Czy pokazać Szanownej Pani super hiper biał-złotą itp łazienkę po … wizycie 3 nastolatek, z których jedna farbuje włos na amarantowo, druga rozjaśnia z fioletu, trzecia jest punkiem i właśnie goli to co zostało jej jeszcze na czaszce… – napisała jedna z fanek, sugerując, że niewielki chaos, który wprowadziła mała Wandzia, to nic takiego.

Wielu obserwujących zna ten czas, kiedy dzieci dominują życie domowe i są wszędzie, usiłując wprowadzać swoje rządy.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała tak romantyczne zdjęcie, że aż sama uznała je za szczyt kiczu. Internauci mają zupełnie inne zdanie. Oszaleli na widok zakochanej pary

W naszej galerii zdjęcia innych wnętrz w domu Doroty Szelągowskiej.


Dorota Szelągowska - łazienka

Dorota Szelągowska - łazienka

Dorota Szelągowska łazienka

Dorota Szelągowska łazienka

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Kuchnia Doroty Szelągowskiej po remoncie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×