Szukaj

Dorota Szelągowska z okazji urodzin córeczki pokazała obłędne dekoracje i tort, ale zamieściła też rozrywający serce wpis

Dorota Szelągowska: urodziny córki Wandy

Dorota Szelągowska: urodziny córki Wandy

Dorota Szelągowska świętuje drugie urodziny córki Wandy. Z tej okazji opublikowała zdjęcia pięknych dekoracji i tortu z przyjęcia ale też wystosowała pilny apel do fanów i mediów. Gwiazda prosi o wsparcie dla ciężko chorego chłopca, którego historia wzrusza do łez.

Dorota Szelągowska to od dawna jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Publiczność ją wręcz uwielbia, czego dowodem jest TeleKamera, jaką gwiazda otrzymała rok temu właśnie od widzów.

Prywatnie Dorota jest córką znanej polskiej pisarki, Katarzyny Grocholi. Do 2015 roku była żoną Adama Sztaby, z którym wspólnie wychowywała swojego, dziś już pełnoletniego, syna Antoniego. Ojcem drugiego dziecka Szelągowskiej, córeczki Wandy, i jej obecnym partnerem jest sympatyczny góral Michał, który w niczym nie przypomina poprzedniego partnera prezenterki.

Dziś cała rodzina ma wielki powód do świętowania – córka Szelągowskiej skończyła bowiem dwa lata.

Córka Doroty Szelągowskiej świętuje urodziny. Co dostała?

Z tej okazji gwiazda pokazała zdjęcia z przyjęcia. Na jej profilu możemy podziwiać uroczy tort i ciasteczka w kolorze różowym. Słodkości wyglądają jak mini-dzieła sztuki.

Dziś moja córka kończy dwa lata. Będzie tort, gości i mnóstwo radości! – napisała Dorota na Instastory.

Przy okazji urodzin Wandy, Dorota zamieściła wpis, w którym zaapelowała do swoich fanów o pomoc – wsparcie finansowe dla chorego Kacperka, który pilnie potrzebuje pieniędzy na lek niezbędny do przeżycia.

Również dziś poznałam historię Kacpra, którego rodzice odliczają czas do jego drugich urodzin. Ale nie z radością – ten czas jest jak tykająca bomba. Kacper potrzebuje najdroższego leku świata. Leku, kosztującego 9 milionów złotych, a który można podać tylko do drugich urodzin. Nie umiem sobie nawet wyobrazić jak im mija kolejny dzień zbliżający do 17 września. Dlatego proszę Was – pomóżcie. Ściskam mocno – napisała Dorota Szelągowska

U Kacperka rozpoznawano rdzeniowy zanik mięśni (SMA), a to oznacza, że w Kacpim, jak nazywają go rodzice, tyka bomba z opóźnionym zapłonem, która odbiera z każdym dniem siłę w mięśniach, w sercu i przeponie odpowiedzialnej za oddychanie włącznie.

Jeszcze kilka lat temu dla takiego dziecka oznaczałoby to po prostu wyrok śmierci. Dzisiaj, dzięki rozwojowi medycyny na końcu długiego tunelu widać światełko nadziei… Ale, żeby zdarzył się cud potrzebne jest wsparcie finansowe, do którego namawia Dorota, a my się dołączamy – wystarczy kliknąć tutaj.


Tort dla córki Doroty Szelągowskiej

Tort dla córki Doroty Szelągowskiej

Słodycze Doroty Szelągowskiej

Słodycze Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska apeluje o pomoc dla Kacpra

Dorota Szelągowska apeluje o pomoc dla Kacpra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×