Szukaj

Córka Ronaldo to wykapana mama. Na nowych zdjęciach widać, jak bardzo Alana podobna jest do Georginy

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Partnerka Cristiano Ronaldo właśnie opublikowała zdjęcie, nad którym można się rozpłynąć. Georgina pozuje w domowych pieleszach razem se swoją córeczką Alaną. Dziewczynka jest śliczna i bardzo podobna do swojej mamy.

Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez podczas kwarantanny bardzo restrykcyjnie zastosowali się do wszystkich obostrzeń. Razem z dziećmi odcięli się od świata i nie opuszczali willi pod Lizboną. Ku uciesze fanów w sieci pojawiła się cała masa zdjęć, na których zakochani pokazują, jak spędzają czas ze swoimi pociechami. Widać, że ojcostwo napawa piłkarza wielką dumą, a czas spędzony z dziećmi jest dla niego bezcenny.

Ronaldo i jego partnerka mogą pochwalić się całkiem sporą gromadką. Zakochani wspólnie wychowują aż czworo dzieci. Jego najstarszy syn – Cristiano Junior, kilka dni temu obchodził swoje 10. urodziny. Chłopiec przyszedł na świat dzięki wynajętej przez piłkarza surogatce. Urodził się w Stanach Zjednoczonych i zgodnie z zawartą umową tożsamość jego matki nigdy nie zostanie ujawniona. Później na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Maluchy w tym roku skończą 3 lata. Ich matką również jest surogatka. Pod koniec 2017 urodziła się jego kolejna córka – Alana Martina. Najmłodsza córka piłkarza jest jedynym biologicznym dzieckiem jego i Georginy.

Córka Cristiano Ronaldo to mała kopia swojej mamy

Wszystkie dzieci Cristiano traktują Georginę, jak swoją biologiczną matkę. Partnerka piłkarza równie chętnie, jak on dzieli się zdjęciami, na których możemy oglądać ją podczas zabawy ze swoimi pociechami. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie z małą Alaną. Dumna mama usypia swoją córeczkę, a dziewczynka jest w nią słodko wtulona. Na tej fotografii widać, że jest ona równie śliczna, jak jej modelka. Można powiedzieć, że stanowi jej małą kopię.

Malutka Alana odziedziczyła po mamie piękne brązowe oczy, oraz zniewalający uśmiech. Wygląda na to, że wyrośnie z niej prawdziwy ideał. Trzeba przyznać, że Ronaldo ma wielkie szczęście do pięknych kobiet. Piłkarz na pewno pęka z dumy.

 

 


Georgina Rodriguez z córką Alaną

Georgina Rodriguez z córką Alaną

Georgina Rodriguez z córką Alaną

Georgina Rodriguez z córką Alaną

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×