Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

Zdjęcie (1) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[1/7] Zuzanna Żak - córka Cezarego Żaka

Zdjęcie (2) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[2/7] Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Zdjęcie (3) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[3/7] Cezary Żak schudł 30 kilogramów

Zdjęcie (4) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[4/7] Cezary Żak schudł 30 kilogramów

Zdjęcie (5) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[5/7] Cezary Żak i Katarzyna Żak na ławeczce w Wilkowyjach

Zdjęcie (6) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[6/7] Cezary Żak i Artur Barciś

Zdjęcie (7) Cezary Żak o zmaganiach córki lekarki na oddziale covidowym. „ Historie, które opowiadała, były nieprawdopodobne”

[7/7] Cezary Żak zaszczepi się na COVID-19

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kiedy szanowalam Cezarego Zaka

 • @ Gość z 13:01 pisze:

  A kto leży w szpitalach? Statyści? Kto umiera? Też statyści? Zamiast skrolować obrazki na pintereście, poczytaj statystyki, posłuchaj co mówią lekarze i co się dzieje w szpitalach. A moja najlepsza rada dla ciebie: skoro piłeś, to nie pisz!

 • Aro pisze:

  Panie Żak w szpitalu ludzi traktuje się jak śmieci nic nie są warci i umierają często dobija i złymi procedurami. Dla szpitala liczy się każdy covid bo z tego jest kasa i tyle. Ludzie nic tam nie znaczą.

 • Gość pisze:

  .Szopka pod publikę.

 • GośćX pisze:

  4 FALA, A NADAL BRAK OBOSTRZEN, LUDZIE SWOBODNIE ŁAŻA PO SKLEPACH BEZ MASECZEK, BO PIS BOI SIĘ SPRZECIWIĆ ANTYSZCZEPIONKOWYM NARODOWCOM – CHULIGANOM. LEPIEJ POŚWIĘCIĆ ŻYCIE I ZDROWIE OBYWATELI.

  • Gość pisze:

   Bo nie ma covida

  • GośćAbracadabra pisze:

   100% racji. Nasze zdrowie nigdy dla obecnej władzy (nie rządu) nie było ważne.

  • Gośćmosad pisze:

   Bzdura ludzie maja w d….. maski nie raz zwracałam uwagę to dostałam same bluzgi rzad nie ma nic do tego to ludzie są durni i do póki sami nie zachorują to maja to gdzieś

 • Bogi pisze:

  Nie umieją leczyć covida,tylko wyprawiają na drugi świat.czas się doszkolić żeby ludzie nie umierali na grypopochodne choroby.wstyd dzisiejsi lekarze.zenada trzeba ich się bać.

  • Gość pisze:

   Żeby sie doszkolic, to swiat najpierw musi poznac problem. Jednak tobie w malym mózgu nie miesci sie to. Masz fistaszka.

 • Gość pisze:

  Taki live dziwne źe źyje ale za 50tys/20h moźna cześć jak się masz mechanik z wawki fajny z ciebie facet ha ha w sumie najbrzydsza z wszystkich ani wysoka ani ładna nawet nie ubiera się kobieco ha ha czyli dla mnie akurat przynajmniej nie spierd..li z sąsiadem poker face co zrobisz z bldami jak inni la kosztuje i to tyle

×