Córka Billa Gatesa wzięła ślub. Miliarder z byłą żoną razem poprowadzili ją do ołtarza. Suknia panny młodej to dzieło sztuki

Jennifer Gates wyszła za mąż

Jennifer Gates wyszła za mąż

Bill Gates wydał córkę za mąż. Jeden z najbogatszych ludzi świata w towarzystwie byłej żony poprowadził najstarszą ze swoich pociech do ołtarza. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Bill Gates przez wiele lat miał miano najbogatszego człowieka na świecie. Chociaż w ostatnich latach spadł nieco w rankingu, to i tak znajduje się w ścisłej czołówce tego zestawienia. Jeszcze niedawno majątek założyciela Microsoftu szacowano na 124 miliardy dolarów. Przedsiębiorca ułożył sobie także życie prywatne. Przez niemal 30 lat był szczęśliwym mężem Melindy. Małżonkowie postanowili niedawno się rozstać, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu.

Po wielu przemyśleniach i ciężkiej pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. W ciągu ostatnich 27 lat wychowaliśmy troje niesamowitych dzieci i stworzyliśmy fundację, która działa na całym świecie na rzecz zapewniania ludziom dostępu do zdrowego i produktywnego życia

W trakcie małżeństwa doczekali się sporej gromadki dzieci. Najstarsza z nich, Jennifer, urodziła się w 1996 roku. Trzy lata później do rodziny dołączył Rory. Potem na świecie pojawiła się Phoebe, która obecnie ma 19 lat.

Bill Gates wydał córkę za mąż. Zdjęcia paparazzi

Najstarsza z pociech Billa Gatesa, czyli Jennifer w minioną sobotę wzięła ślub. Jej wybrankiem jest Nayel Nassara, który uprawia jeździectwo. Ma on podwójne obywatelstwo. Posługuje się nie tylko amerykańskim, ale także egipskim paszportem. Dzieciństwo spędził w Kuwejcie. Zakochani pobrali się dwukrotnie. Najpierw wzięli potajemny ślub w obrządku muzułmańskim. Później natomiast zaprosili gromadę gości na ślub cywilny, który odbył się w posiadłości Jennifer w North Salem. Chociaż wszystko miało odbyć się z dala od blasku fleszy, to na wydarzeniu i tak pojawili się paparazzi, a zdjęcia błyskawicznie obiegły media.

Na ceremonii pojawiło się aż 300 gości, którzy bawili się w posiadłości mierzącej 142 ary. Jennifer otrzymała ją w prezencie od ojca w nagrodę za ukończone studia. Jej wartość szacuje się na 16 milionów dolarów. Jak podaje Daily Mail, rodzice panny młodej na wesele mogli wydać około dwóch milionów dolarów. Chociaż Melinda i Bill są już po rozwodzie, to na ślubie córki zachowywali się wręcz wzorowo. Razem poprowadzili pannę młodą do ołtarza.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na przepiękną suknię panny młodej. Wybrała ona projekt Very Wang. To delikatna koronkowa kreacja z kilkumetrowym trenem i tak samo długim welonem. Jak podają informatorzy Daily Mail, na przyjęciu zagrał zespół Coldplay, a Jennifer i jej ojciec pierwszy taniec zatańczyli do piosenki Can you feel the love tonight Elthona Johna. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Jennifer Gates - córka Billa Gatesa wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×