Ania Starmach z córeczką na kwarantannie. Zdjęcie małej Jagny rozczula

Ania Starmach z mężem

Ania Starmach z mężem

Ania Starmach spędza kwarantannę z córeczką. Razem z Jagną odpoczywają na świeżym powietrzu. Zdjęcie rozczuliło internautów.

Ania Starmach swoją karierę zaczynała od prowadzenia bloga i udziału w konkursie kulinarnym organizowanym przez Dzień Dobry TVN. Kucharka wygrała zmagania i wskoczyła na stałe do świata show-biznesu. Regularnie pojawia się w kąciku kulinarnym porannego show.

Ania Starmach pokazała córkę

Gwiazda po narodzinach córki szybko wróciła do pracy. Minął niespełna miesiąc od porodu, a Ania pojawiła się na planie Master Chef Junior. Po narodzinach Jagny życie Starmach wywróciło się do góry nogami. Z czasem młodej mamie udało się pogodzić swoje służbowe obowiązki z opieką nad maleńką córeczką. O powrocie do pracy opowiedziała w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN:

Kocham moją pracę, ale nie ukrywam, że jeszcze bardziej kocham moją córeczkę. Jesteśmy teraz na planie Masterchefa Juniora, produkcja umożliwiła mi pracę na pół etatu i to, że moje dziecko jest cały czas ze mną. Więc w tym roku będzie taka dobra mała duszyczka w Masterchefie Juniorze. To będzie Jagienka, która gdzieś z boku czuwa i podgląda i ja jestem na każde jej zawołanie – wyznała w programie.

Do tej pory na Instagramie Ani pojawiały się głównie zdjęcia kulinarnych specjałów, jednak od narodzin Jagny gwiazda chętnie chwali się zdjęciami swojej uroczej córeczki. Piękne słońce skłoniło Anię i Jagnę do wyjścia do ogrodu i złapania odrobiny witaminy D. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze wspólnego spaceru z córką.

Myślicie, że mała Jagna pójdzie w ślady mamy? W końcu udział w Master Chef Junior w roli gościa ma już za sobą.


Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Ania Starmach z córką Jagną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×