Agnieszka Kaczorowska w końcu pokazała twarz córki. Ale z niej słodziak!

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska, po nieprzyjemnych komentarzach w sieci, przestała pokazywać twarz córki. Teraz zrobiła wyjątek. Możemy podziwiać słodką buźkę Emilki.

Agnieszka Kaczorowska relacjonowała w mediach społecznościowych całą ciążę. Pod koniec lipca na jej profilu pojawiły się pierwsze zdjęcia z córeczką. Ona i jej świeżo upieczony mąż – Maciej Pela – zostali rodzicami Emilki. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy i taty. Do pewnego czasu nie wahała się pokazywać wizerunku malutkiej. Po nieprzyjemnościach, jakich stała się ofiarą, postanowiła, że więcej jej nie pokaże. Teraz jednak zrobiła mały wyjątek.

Agnieszka Kaczorowska pokazała twarz córki. Jak wygląda Emilka?

Agnieszka Kaczorowska, podobnie jak wiele innych gwiazd polskiego show-biznesu, stara się nie ujawniać wizerunku swojej córki. Ostatnie zdjęcie pokazuje jednak znacznie więcej, niż dotychczasowe. Na fotografii widzimy szczęśliwą mamę, która bawi się z córką pod choinką. Emilka wyciąga rączkę, a jej twarz odwrócona jest profilem w stronę aparatu. Fani są zachwyceni dziewczynką. Tak dużo Kaczorowska dawno nie pokazała.

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta…  Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie?
Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia.
Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju napisała aktorka.

View this post on Instagram

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… ???? Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. ???????? Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem ????????

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Zachwyceni fani piszą mnóstwo komplementów:

  • Śliczny, grzeczny, kochany aniołek.
  • Też tak uważam. Czas i uwaga to najważniejsze co można dać dziecku. Wiem z doświadczenia że te super zabawki i tak leżą w kącie a najlepsza zabawka to np pilot. Moja córka np ostatnio bawi się guzikami i ma zajęcie na bardzo długo…
  • Prawda największy prezent dla dzieci to nasza uwaga i czas spędzony z nimi.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła


Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Córka Agnieszki Kaczorowskiej

Córka Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała sypialnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×