Już w kilka tygodni po urodzeniu się dziewczynki, Agnieszka i jej mąż zadecydowali, że nie będą pokazywać jej twarzy. Wszytko za sprawą nienawistnych komentarzy i strachu o jej bezpieczeństwo. Mimo to malutka jest bohaterką większości postów, oczywiście zdjęcia zrobione są, kiedy Emilka siedzi bokiem lub tyłem do obiektywu, lub ukrywa się w objęciach rodziców.
Dzisiaj Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie, że jej słodziak, zadebiutuje na okładce Vivy!
Córka Agnieszki Kaczorowskiej na okładce Vivy!
Już od jakiegoś czasu na profilu aktorki pojawiają się piękne zdjęcia z rodzinnej sesji, okazuje się, że to one zostaną opublikowane w magazynie. Na okładce pojawi się cała trójka, a więc będzie to wielki debiut Emilki. Agnieszka napisała obszerny post, w którym wyjaśnia, o czym rozmawiała w wywiadzie dla gazety i zachęca do przeczytania całego artykułu.
Fani Agnieszki niezmiernie się ucieszyli z wieści o wywiadzie i sesji.
- Świetnie, będę czytać!
- No super, brawo Emilka, ładny debiut.
- Piękne zdjęcia!
Oprócz komplementów internauci piszą, że w pełni zgadzają się z podejściem Agnieszki Kaczorowskiej do macierzyństwa.