Szukaj

Córka Agnieszki Kaczorowskiej debiutuje na okładce popularnego magazynu. To się nazywa start w show-biznesie!

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Agnieszka Kaczorowska i Emilka

Emilka, córka Agnieszki Kaczorowskiej będzie miała swój wielki debiut na okładce popularnego magazynu Viva!. Tak się debiutuje w show-biznesie. Aktorka pochwaliła się tym na swoim Instagramie. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku zostali rodzicami. Powitali na świecie Emilkę. W krótkim czasie przeprowadzili się do też do nowego domu. Życie młodych, małżonków jest bardzo intensywne, ale i tak to córeczka jest ich oczkiem w głowie i to wokół nie w zasadzie toczy się nie tylko codzienność pary, ale także publikacje w social mediach.

Już w kilka tygodni po urodzeniu się dziewczynki, Agnieszka i jej mąż zadecydowali, że nie będą pokazywać jej twarzy. Wszytko za sprawą nienawistnych komentarzy i strachu o jej bezpieczeństwo. Mimo to malutka jest bohaterką większości postów, oczywiście zdjęcia zrobione są, kiedy Emilka siedzi bokiem lub tyłem do obiektywu, lub ukrywa się w objęciach rodziców.

Dzisiaj Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie, że jej słodziak, zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej na okładce Vivy!

Już od jakiegoś czasu na profilu aktorki pojawiają się piękne zdjęcia z rodzinnej sesji, okazuje się, że to one zostaną opublikowane w magazynie. Na okładce pojawi się cała trójka, a więc będzie to wielki debiut Emilki. Agnieszka napisała obszerny post, w którym wyjaśnia, o czym rozmawiała w wywiadzie dla gazety i zachęca do przeczytania całego artykułu.

(…) Całość znajdziecie w magazynie oraz na Viva.pl A także te i inne zdjęcia @fotografie_eweliny !
#vivamagazyn #JestemMama #JestemMamą #szczesliwamama #szczesliwirodzice – napisała.

View this post on Instagram

“????????Nie lubię tej narracji, która teraz bardzo często pojawia się w internecie wśród gwiazd, znanych influencerów, blogerów czy w ogóle wśród młodych rodziców, którzy „żartują”, jak to macierzyństwo jest straszne, trudne, wyczerpujące. Kiedy dziewczyna zajdzie w ciążę, koleżanki „żartują”: „Ale wpakowałaś się na minę”. Takie heszki, heheszki. Denerwuje mnie to. Ktoś może powiedzieć, że nie mam dystansu. Wręcz przeciwnie. Uważam, że to, co myślimy, nawet kiedy żartujemy, zapisuje się w naszej podświadomości i nasze dziecko czy w brzuchu, czy obok nas też to czuje. Nie podoba mi się mówienie o macierzyństwie w kategoriach: jakie to straszne, jaka to męczarnia dla rodziców. ???????? Albo że jest to przysłowiowy „koniec świata”. ???????? No właśnie, koniec wszystkiego. A tak naprawdę to jest dopiero początek wszystkiego. Mam w sobie niezgodę na to, co czytam. Dlaczego nie możemy mówić: „Nie wyspałam się, ale córka uśmiechnęła się do mnie i jestem szczęśliwa”. Tak po prostu.” ➖ Oto fragment wywiadu dla #VivaMama @viva_magazyn ❤️ . ____________ Całość znajdziecie w magazynie oraz na Viva.pl ???????? A także te i inne zdjęcia @fotografie_eweliny ! ???????? #vivamagazyn #JestemMama #JestemMamą #szczesliwamama #szczesliwirodzice

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Fani Agnieszki niezmiernie się ucieszyli z wieści o wywiadzie i sesji.

  • Świetnie, będę czytać!
  • No super, brawo Emilka, ładny debiut.
  • Piękne zdjęcia!

Oprócz komplementów internauci piszą, że w pełni zgadzają się z podejściem Agnieszki Kaczorowskiej do macierzyństwa.


Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Córka Agnieszki Kaczorowskiej zadebiutuje na okładce Vivy!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×