Córka Agaty Mróz nie poszła w ślady swojej mamy. Skupiła się na karierze w internecie. Już ma spore grono fanów

Agata Mróz i jej córka Liliana

Agata Mróz i jej córka Liliana

Córka Agaty Mróz pokochała show-biznes. Nawet nietaktowne pytania Marcina Prokopa jej nie zniechęciły. Czym się obecnie zajmuje?

Agata Mróz była jedną z najwybitniejszych polskich siatkarek. Miłość do sportu najwyraźniej zaszczepili w niej rodzice. Swój pierwszy sukces odniosła jeszcze jako nastolatka, zdobywając złoty medal dla drużyny kadetek w Gdańsku. W 2000 roku była zmuszona do przerwania treningów. Wszystko przez chorobę, z którą się zmagała. Wkrótce udało się ustabilizować jej stan.

Trzy lata później Agata wzięła udział w Mistrzostwach Europy i sprawiła, że zainteresowało się nią wiele czołowych klubów, również spoza Polski. Wielokrotnie wygrywała dla kraju najważniejsze nagrody m.in.: Puchar Polski, Puchar Hiszpanii czy Mistrzostwo Polski.

Kobieta łączyła wymagającą pracę z życiem prywatnym. W 2007 roku stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak” Jackowi Olszewskiemu. Pół roku później para oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Agata urodziła córkę Liliannę, która jest wcześniakiem.

Miesiąc od porodu nastąpiły komplikacje w związku z jej chorobą. Przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Niestety to nie pomogło, dwa tygodnie później zmarła w wyniku posocznicy i związanego z nią wstrząsu septycznego. Kobieta miała zaledwie 26 lat. Po jej śmierci wszelkie obowiązki przejął Jacek. Musiał nauczyć się zajmowania wcześniakiem. Nie przyjął pomocy dziadków, którzy chcieli odciążyć go i wychować wnuczkę.

Córka Agaty Mróz nie poszła w ślady swojej mamy. Czym się zajmuje?

Lilianna w ubiegłym roku była gościem jednego z wydań porannego programu Dzień Dobry TVN. Wraz ze swoim ojcem wspominali Agatę. Nietaktowne pytania Marcina Prokopa spotkały się z ogromną falą krytyki, o czym więcej przeczytacie tutaj.

To jednak nie zniechęciło dziewczynki do show-biznesu. Lilianna jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jej konto na Tik Toku, na którym zebrała już ponad 11 tysięcy obserwatorów. Nastolatka regularnie zamieszcza tam nagrania, na których udaje, że śpiewa, podkładając utwory znanych wokalistek.

@_siematulila_

Te brązowe oczy…#dlaciebie #viral #fyp #foryoupage #sanah #dc

♬ dźwięk oryginalny – Amelia♡

Córka Agaty już w kwietniu skończy 14 lat. Uważacie, że to odpowiedni wiek na zostanie influencerką?


Liliana Olszewska

Liliana Olszewska

Liliana Olszewska

Liliana Olszewska

Liliana Olszewska

Liliana Olszewska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pamiętam jak mąż Agaty niedługo po jej śmierci udzielił wywiadu, w którym powiedział, że bardzo boi się, że ktoś córce zada to pytanie; Czy wiesz, że gdyby nie Ty to Twoja mama by żyła? W tym momencie Prokop nie różni się od innych nędznych dziennikarzyn niczym.

 • Gośćya1 pisze:

  Następny nieuk robi lans na zmarłej matce …Rzyg

 • Gośćya pisze:

  Przecież ona ma 14 lat a już lansuje powinna się uczyć .no cóż następna lans na zmarłej matce .
  .Tańcz głupia tańcz.

 • Rozsądny rodzic. pisze:

  Kiepsko to wygląda kiedy 14 latka fotografuje się w bieliźnie i mimo że jestem bardzo tolerancyjną mamą to nigdy bym nie pozwoliła żeby takie zdjęcia były upublicznione w internecie to jeszcze nie ten wiek na takie rzeczy… Zbyt dużo swobody sprawia że dziecko gubi się co jest dobre a co nie. Ufaj swojemu dziecku daj mu przestrzeń ale obserwuj i reaguj w odpowiednim momencie. Taka jest rola rodzica.

 • Sorry pisze:

  No cóż, od urodzenia była wypychana na tzw świeczki, to i teraz nie ma o co mieć pretensji, że niczego innego nie potrafi.

 • Gość62 pisze:

  A dlaczego tata jej pozwala .
  Widać że to mu odpowiada.

 • Gość 2 pisze:

  Widać, że ta 14 letnia dziewczynka ma jakiś problem, robienie sobie zdjęć w bieliźnie i umieszczanie ich w Internecie to zachowanie nieodpowiednie w jej wieku. Moim zdaniem brakuje odpowiedniej opieki i nadzoru opiekunów.

 • Gość pisze:

  a czy to odpowiedni wiek mieszkać samej w innym mieście , łazić gdzie chce bez rodziców Viki Gabor ? Tez ma 14 lat

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×