Córeczka Agaty Mróz ma już 11 lat i coraz bardziej przypomina znaną mamę. To dla niej siatkarka oddała życie

Agata Mróz

Agata Mróz

Agata Mróz nie żyje prawie od 12 lat. Siatkarka pozostawiła po sobie nie tylko pogrążonych w żałobie przyjaciół, ale także córeczkę Lilianę. Jak dziś wygląda? 

Agata Mróz, kiedy miała 17 lat, zachorowała na białaczkę. Choroba nie zatrzymała jej jednak, realizowała się zawodowo i spełniała marzenia o grze na boisku. Osiągała imponujące wyniki siatkarskie, czego dowodem może być fakt, że aż 138 razy grała w polskich barwach, a także zdobywała złote medale na Mistrzostwach Europy w 2003 i 2005 roku.

Mróz przerwała karierę w 2007 roku, kiedy choroba okazała się silniejsza. Ratunkiem miał być przeszczep szpiku kostnego, z którego zrezygnowała. Dlaczego? W tym samym czasie dowiedziała się, że jest w ciąży, a zabieg mógłby zaszkodzić maleństwu.

[wp_quiz id=”1213″]

Dziewczynka przyszła na świat 4 kwietnia 2008 roku, a jej mama zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia, czego dowodem mogą być słowa wypowiedziane w jednym z wywiadów:

 Kiedy zobaczyłam Lilianę, zaczęłam płakać. (…) Cieszyłam się, że się udało. Że jest z nami. Że jest zdrowa. Widzę w niej Jacka. Wykapany tata – powiedziała w rozmowie z Vivą.

Jacek Olszewski i Liliana Olszewska w Pytaniu na śniadanie

Liliana Olszewska – jak wygląda córka Agaty Mróz?

Półtorej miesiąca później, Mróz doczekała się upragnionego przeszczepu. Chociaż wydawało się, że jej życie wróci do normy, zmarła dwa tygodnie później – sepsa przekreśliła jej marzenia i plany na przyszłość. W tym roku minie 12 lat od tego wydarzenia.

Jak dziś wygląda córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego? Zdaniem wielu, coraz bardziej przypomina siatkarkę. Dowodem na to mogą być zdjęcia, które w sieci umieszcza jej tata.

Wczorajsza podróż do Poznania. Zatrzymujemy się na chwile przy zjeździe na Żyrardów, a tu na parkingu taka niespodzianka ????

Opublikowany przez Jacka Olszewskiego Sobota, 6 października 2018

Obecnie Liliana chodzi do szóstej klasy szkoły podstawowej. Interesuje się sportem, ale nie tylko. Nastolatka podobno ma także talent plastyczny.

Zobacz także: Jacek Olszewski po śmierci Agaty Mróz znalazł nową miłość! Agnieszka jest dla 10-letniej Liliany jak mama


Jacek Olszewski z córką Lilianą w 2009 roku

Jacek Olszewski z córką Lilianą w 2009 roku

Jacek Olszewski z córką w 2014 roku

Jacek Olszewski z córką w 2014 roku

Agnieszka Frąckowiak, Jacek Olszewski i jego córka Liliana

Agnieszka Frąckowiak, Jacek Olszewski i jego córka Liliana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×